Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a szomszéd...

Feljelenthetem a szomszéd hülegyereket, ha folyamatosan rasszista szövegű zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Amit a legtöbbször szokott hallgatni az az Archívum "zenekartól" a "Brutális Támadás" és "Dalol a Nyilassereg"


http://www.youtube.com/watch?v=MCgRzZ8ddp4

http://www.youtube.com/watch?v=ffHrlzBFuS8&feature=related


Gond az is, hogy a csendháborítást nem szokta elkövetni, ezért emiatt nem szólhatok, viszont a zenék szövegvilága uszít a népirtásra és rasszista! Szüleivel már beszéltem, de nem tudnak tenni semmit, mert ha nincs otthon senki, akkor egyből hallgatni kezdi ezeket a förmedvényeket. Mit lehet ez ügyben tennem?


És ez még nem minden, mert hétvégente szoktak menni airsoftozni a környező erdei terepre, és mindig náluk van gyülekező. Nem elég a katonai kinézet, folyton a zsidók kiirtásáról meg a cigányok gyilkolásáról pofáznak ezek a hülyegyerekek! De arra vigyáznak hogy ne tudja őket senki feljelentei! Mégis mit tehetek ezek ellen?!


2010. szept. 18. 19:13
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
40%

Engem is baromira idegesít, ha a szomszéd trágár "zenét" meg ilyen baromságokat hallgat. Attól mitől mélymagyar? Szerintem inkább elkeserítő...


Amúgy nem, nem tudsz vele mit kezdeni. Max ha csendháborítás szintjét eléri, ezenkívül semmit.

2010. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 félelmetes lutra válasza:
79%

Nekem speciel a Védd magad c.szám jobban tetszik az Archívumtol.Kedves kis dal.


http://www.youtube.com/watch?v=kn2wqBJGuvU

2010. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%
Masodik! Ezen besirtam!XDDDDDDDDD Kerdezo neked meg mi kozod van hozza, hogy mas milyen zenet hallgat? Normalis vagy???
2010. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
78%
Ne márrr :D Ennyi erővel ő meg feljelenthet mert te klasszikust vagy rap-et hallgatsz :D Majd ha horogkereszt lesz a ház falára festve és bebizonyítod hogy ő csinálta,akkor feljelentheted.
2010. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%
Ne ingereld, mert még elvisz Auschwitzba!
2010. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
65%
Jó hallani, hogy vannak még igazi hazafiak.
2010. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
91%
A magánügye, hogy mit hallgat otthon. Ezért nem tudod feljelenteni. Viseld el.
2010. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
24%

ja , az értem, és támogatom is hogy cigányellenes,

de a Zsidó t miért kell ??sose értettem hogy miért kell Zsidózni vagy bármilyen rossz szóval is illetni a Zsidókat.

Én örülnék ha zsidó családba születtem volna MERT:

gazdagok, okosak, az ÍQ szintjük jóval az átlag fölött van, értelmesek, tisztelik a másikat,

És ha zsidó lennék már nem itt lennék hanem tele lennék lóvéval, és egyetemre járnék, és szórakoznék, és boldog lennék, nem itt csöveznék magyarként hogy hónap jöna gázszámla.

2010. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Előző: én nem vagyok zsidó, mégis egyetemre járok... nem okvetlen pénzzel kell bejutni...
2010. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
54%
azért kell szidni a zsidókat, mert erkölcsileg még a cigányoknál is mélyebben vannak, még ha sokan nem is veszik észre, mert látszólag kedvesek és normálisak, persze nem mindegyik olyan, csak a 95%.
2010. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!