Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem a szomszéd...

Feljelenthetem a szomszéd hülegyereket, ha folyamatosan rasszista szövegű zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Amit a legtöbbször szokott hallgatni az az Archívum "zenekartól" a "Brutális Támadás" és "Dalol a Nyilassereg"


http://www.youtube.com/watch?v=MCgRzZ8ddp4

http://www.youtube.com/watch?v=ffHrlzBFuS8&feature=related


Gond az is, hogy a csendháborítást nem szokta elkövetni, ezért emiatt nem szólhatok, viszont a zenék szövegvilága uszít a népirtásra és rasszista! Szüleivel már beszéltem, de nem tudnak tenni semmit, mert ha nincs otthon senki, akkor egyből hallgatni kezdi ezeket a förmedvényeket. Mit lehet ez ügyben tennem?


És ez még nem minden, mert hétvégente szoktak menni airsoftozni a környező erdei terepre, és mindig náluk van gyülekező. Nem elég a katonai kinézet, folyton a zsidók kiirtásáról meg a cigányok gyilkolásáról pofáznak ezek a hülyegyerekek! De arra vigyáznak hogy ne tudja őket senki feljelentei! Mégis mit tehetek ezek ellen?!


2010. szept. 18. 19:13
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
57%

"azért kell szidni a zsidókat, mert erkölcsileg még a cigányoknál is mélyebben vannak"


"Azért kell szidni a magyarokat, mert állandóan másokat próbálnak átverni"


"Azért kell szidni az oroszokat, mert megszálltak minket"


"Azért kell szidni a franciákat, mert miattuk volt Trianon"


"Azért kell szidni az amerikaiakat, mert buták"


"Azért kell szidni a cigányokat, mert lopnak"


"Azért kell szidni a hollandokat mert túl liberálisak"


"Azért kell szidni az irániakat, mert túl konzervatívok"


"Azért kell szidni a japánokat, mert perverzek"


"Azért kell szidni a németeket, mert rasszisták"



Ismerünk mindenféle sztereotípiát, de gondolod, hogy egy ilyen sztereotípia kivetíthető minden nép minden tagjára?


Legyen, de akkor vetítsd ki magadra, hogy te is egy "másokat átverő, káromkodó lopós magyar" vagy, ha meg nem vállalod fel, akkor ugyanannyira "erkölcsileg nulla" vagy, mint a zsidók...

2010. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
37%

nemértem még most se,

Erkölcsileg miért rosszabb a zsidó ?

tudnál mondani egy konkrét példát ?

pont ezért volt a második VH mert a Németek rasszisták, mert irígyek voltak a zsidókra hogy okosabbak, és gazdagabbak, és jobb karierjük van.

2010. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
61%

"nemértem még most se,

Erkölcsileg miért rosszabb a zsidó ?

tudnál mondani egy konkrét példát ? "


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg példa van, például Izrael állam kb. 5 millió zsidóval, de ha nem érzed, hogy rosszak, akkor hiába. A magyarokra meg szerintem nem is jellemző a lopás, átverés, meg amúgy is sokkal heterogénebb nép, mint a zsidó és cigány.
2010. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
oks mostmár értem, kösz
2010. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
61%

"Rengeteg példa van, például Izrael állam kb. 5 millió zsidóval, de ha nem érzed, hogy rosszak, akkor hiába."


Miért is? Neked például mit ártottak?

2010. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel az együttessel nem az a baj, hogy rasszista témájú a zenéjük, hanem az, hogy egyszerűen ótvar szar hangzása van.
2010. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
73%
47-es, arra utaltam, hogy pl. Izraelben 5 millió zsidó foglalt el egy másik országot, és folyamatos terrorban tartja az őslakosokat, ez elég meggyőző példa. Nekem pl. Trianonnal ártottak, meg a szocializmussal. Meg az elmúlt 20 évvel. Személyesen meg majdnem mindegyik önző és pszichopata volt, akit ismertem.
2010. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
29%

Most nem ezért, de ismerek nem egy szemétláda, lopós, késsel rabló fajfehér színmagyar, aki büszkén hangoztatja, hogy magyar, aztán képes ölni is egy mobilért. Azonkívül, hogy ő színmagyar (esetleg egy kis árja beütése még lehet, ezt nem tagadja) mást nem igazán tud a magyarságról, például egy olyannal, hogy IV.Béla, baromira zavarba lehet hozni. Már amikor kiengedik a börtönből, hová a rasszista, köcsögláda zsidók, meg a rendőrbérenc kommunisták zárják be, szóval erről ennyit.


Legtöbb esetben nem az átlag zsidó emberekkel van a gond, hanem náluk is az van ami nálunk: a hatalmon lévőkkel van a probléma. De persze ez szintén ugyanaz a helyzet, mint amikor a tesco-ban a péztárossal ordít a vásárló, hogy miért más az ára: az átlagember van szem előtt.


Épp ugyanúgy van rendes cigány, zsidó, orosz, francia, német stb stb stb. Csak mindig a hangadókkal lehet összefutni, mert a normális ember nem lóg ki a többiek közül. Legalábbis eddig csak lopós cigányról hallottam, pedig rengeteg van, aki maga is megveti az ilyenfajtát. Nem azért lop, mert cigány, hanem mert bűnöző. Ha fajfehér magyar ember (miért a fehér a jó faj? Pont ez a rassz a legcsekélyebb számú, na mindegy) nőne fel olyan körülmények között, ő is ezt csinálná. Sőt, sok esetben látni is, hogy ezt csinálja. De ő csak bűnöző, a cigány meg szemétcigánybűnöző. Ugyanaz a kettő, csak éppen a cigányoknál sok van, aki erkölcsileg nem képes gyereket nevelni, mert már két generáció óta abban nő fel, hogy dolgozni nem kell, mert majd kapok pénzt a gyerek után. A másik oldal meg: úgyis mindenki lopós cigánynak tart, akkor meg már nem mindegy? Ezen a kettőn sikerülne változtatni, nem lenne gond. Csak persze egyszerre kéne politikai hozzáállás, és emberi változtatás. Na, ezért nem fog megtörténni soha. És ezért tart itt az emberiség, mert a vezetők folyton egymásnak ugratnak minket, mi meg megyünk vidám mosollyal önteni a másik belét, miközben fönn a vezetők pakolják a zsebükbe a pénzt, és valószínűleg hetente járnak dokihoz, mert szarrá röhögték magukat.


Az izraeli helyzet is mesterségesen fenntartott jó piac. Elég nagy eséllyel ugyanarról a futószalagról került le mind a két oldal fegyvere. Amíg ölik egymást, addig jó, van piac, vannak hírek amivel el lehet tüntetni a közben bazinagy csalásokat. Közben meg megy az agymosás mind a két oldalon, nehogy véletlenül is rájöjjenek, hogy éppen ugyanolyan ember áll mind a két oldalon. Nem is tudom, mi lenne a politikusainkkal, ha kitörne a világbéke... Bár, amíg ők élnek, ez minket nem veszélyeztet.

2010. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, milyenek az arányok. Az izraeli helyzet nem két egyenlő fél küzdelme. Ahogy az átlagcigány is ordibál az utcán, a magyarok közül meg szinte senki. És baromira nem érdekel minket, hogy miért ilyenek a cigányok, vagy miért bűnöznek, az nem menti fel őket.
2010. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!