Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihívom a mentőt, mert rosszul...

Kihívom a mentőt, mert rosszul vagyok, anyám a kapuban várja, azt monta, nekik semmi bajom csak, idegileg kivagyok, és ittam, ott hagyhatnak, ez elfogadható viselkedés, dolog?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg fel kéne venni a kapcsolatot a "beteggel" is, úgy tudom.


Rendőrségi példa: ha egy házból segélyhívás érkezik (Kovács Mariska a bejelentő, hogy segítség kell neki) és Kovács Béla nyit ajtót, hogy Mariskának semmi baja, menjenek el innen, akkor a rendőr addig nem megy el, amíg nem beszél Mariskával is.

2022. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a mentő elmentek, miután anyukáddal beszéltek, súlyos hibát követtek el!

Azért az érdekelne, hogy anyukád miért csinálta ezt.

2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyhatnak ott,hívd fel újra a diszpécsert és mondd meg hogy még nem jöttek ki.
2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, azt is megmondhatod a diszpécsernek, hogy anyud ott áll és kamuzik, szóljanak az egységnek, hogy ennek ellenére is jöjjenek, mert segítség kell.
2022. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm.


Anyám néha bekattan , aztánn azért néha kiakaszt idegileg, a beteg depressziós, lányát!

Mozgássérült is vagyok.


Már jobban vagyok, de ha hirtelen rohamom lesz, akkor valahogy elkellene mondanom, hogy mindenképpen jöjjenek be a házba megézni engem, ugye akkor bejönnek?

2022. jún. 13. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a diszpécsernek, hogy jöjjenek ki újra és most téged is vizsgáljanak meg, ne csak anyáddal beszélgessenek!
2022. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, szerintem ha ilyen helyzet van, konkretizálhatod nyugodtan, hogy "előfordulhat, hogy anyám elbagatelizálja a helyzetet, kérem mindenképp jöjjenek be"

A simán csak "mindenképp jöjjenek be" nem feltétlen hangzik úgy, mintha konkrét tudomásod lenne egy ilyen akadályról, egy olyan helyzetben ahol valaki rosszul van hasonlóan általános kérésnek hangzik, mint a "jöjjenek ki gyorsan".

Ha viszont konkrét akadályra vannak figyelmeztetve, figyleni is fognak rá.


Dee egyébként a mentősök dörzsölt alakok, vélhetően azért ragaszkodni fognak ahhoz, hogy a bejelentőt is megnézzék, ha már kijöttek. Találkoztak ők már mindennel is, az ellenkező rokonság sem annyira új. Dee ettől függetlenül az előre figylemeztetés csak jobban bebiztosítja a dolgot.

2022. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, meg gondolom tisztában vannak azzal, hogy ha nem nézik meg az érintett személyt és ő mondjuk aznap elhalálozna, akkor a mentősök kőkeményen bíróság elé lennének állítva.
2022. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!