Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szlovákiában tesztelték a...

Ha szlovákiában tesztelték a elf bart és ott nem találták veszélyesenk, akkor magyar hatóság miért találja veszélyesnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel illegális, így nem tudják a dohányboltok árulni, így jövedéki adó sincs rajta, ami nem tetszik a kormánynak.
2022. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy mások a standardok, szabványok.
2022. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarták volna itt is bevizsgálták volna, de inkább az adó az, ami gondot jelent az államnak, nincs bevétele belőle és ha nem tiltják, többen veszik majd, mint a dohányt.
2022. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról van szó, hogy tesztelték vagy sem, hanem más törvények vannak Szlovákiában (meg a többi környező országban, ahol legális a nikotin online forgalmazása, beleértve a nikotinnal feltöltött eldobható eszközöket is).

Egyébként már az Európai Bizottság figyelmét is felkeltette ez az Elf Bar mizéria, ami nem most kezdődött, hanem 2018-2019-ben. Csak nálunk most lett felkapott az eléggé eldurvult fekete piaca miatt.

Az európai dohányzás visszaszorítás keretében nagy eséllyel jövőre már sehol nem lesz kapható az EU-n belül az Elf Bar. Meg minden más vape kellék (folyadékok, készülékek stb.) forgalmazása is komoly reformáláson fog keresztülmenni.

2022. jún. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye magyar szabályok.
2022. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért "veszélyes" mert nincs rajta jövedéki adó.

Azt remélem senki nem gondolja komolyan,hogy a teljesen legális pl.barna szofi szivarka,ami konkrétan szinte kartonpapírba van sodorva,kevésbé káros. 100%ban érdek,anyagiak,politika.

2022. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert OV és a meleg bandája nem tudja megadózni, semmi egyébről nincs szó.

Jóska és az ekis partik senkit sem zavartak. Vajon miért ?


Egyébként én nem dohányzom, de beírtam a Google-ba 1. oldal 3 bolt. Annyit rendelsz amennyit nem szégyellsz.


Milyen érdekes, hogy a valódi cigi vagy a pia mivel az megvan adózva senkit sem zavar. Ja az nem káros more.

Egyébként szerintem nem fogják tudni betiltani.

2022. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Pl ez bolt is Szlovákiába van bejegyezve.

[link]

2022. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Innen rendeltem az elf bart. #1.
2022. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!