Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt bele kell írni a szerződés...

Ezt bele kell írni a szerződésbe ?

Figyelt kérdés
Munkahely váltásban vagyok éppen és az a helyzet, hogy jelentkeztem egy céghez akik itthon és külföldön is dolgoznak. Mivel tudok angolul így engem inkább a külföldi csapatba akarnak inkább. Mondtak egy 2500 eurós nettó fizut. De ennek a szerződésben semmi nyoma. Tehát ugye mivel ez kiküldetéses munka ezért szerepel egy magyar bejelentéssel lévő X bruttó összeg és kész . Tehát annak a plusznak amivel a 2500 összejön annak semmi nyoma. Ez így átverős dolog szerintetek ?
2022. jún. 24. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a bérezés elég alapvető dolog a szerződésben ha meg is akarod kapni.


Ha nincs benne akkor sanszos hogy a felét ha megkapod....

2022. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak hogy értsem: te azt kérdezed, hogy a BÉREZÉST bele kell-e írni a szerződésbe?


Gyerekek, én tudtam, hogy a magyar oktatási rendszer nagyon rossz állapotban van, de hogy ennyire?


Aranyapám, a bérezés a legalapvetőbb része egy munkavállalói szerződésnek. Enélkül nem munkáról, hanem önkénteskedésről van szó.

2022. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #2 félre értettétek a kérdést, a kérdezőnek több bért ígértek mert külföldi csapatba tennék, de ezt nem látja a papírján.


Kérdező: annyit fogsz kapni amennyi a papíron van, és nem annyit amennyit szóban ígértek.

2022. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Beugratás az egész! Amiért Te otthagysz egy még tuti munkahelyet , úgy gondolják már nem léphetsz vissza. Ha lehet maradj a régi helyeden amíg nem írnak tuti fizetést a szerződésre.Keressenek más balekot. Annak idején én előszerződést kötöttem az új céggel, és csak amikor tuti volt az új fizu, akkor léptem ki a régitől.Lehet egy szerződést mődosítani, alkudni...vagy kell az ember vagy garasoskodnak.
2022. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!