Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sorra szűnnek meg a szlovák...

Sorra szűnnek meg a szlovák és cseh e-cigi oldalak, vagy nem is szállítanak már Magyarországra? Érdemes felkészülni a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

3 online bolt is megszűnt mostanában amik a magyar vape piacot szolgálták ki, természetesen kijátszva a magyar jogszabályokat és szlovákiai vagy cseh cégbejegyzés alatt futottak. Legalábbis én ezeket ismertem (korábban sokszor rendeltem tőlük).

Illetve pár másik oldalról lekerült az Elf Bar a kínálatból, vagy egyáltalán nem is szállítanak már Magyarországra semmilyen vape hozzávalót.


Ezek után érdemes betankolni alapléből egy 2-3 litert? Aroma szerintem lesz a piacon bőven, viszont a nikotinos PG/VG alaplé beszerzése kétséges lehet.

Nyilván bevált, ismert forrásból érdemes beszerezni az alapot, Kínából vagy egyéb tengerentúli piacról biztos nem vennék. Ki tudja mit kutyulnak bele amit aztán belélegzünk.

Már csak egy ilyen jól bevált horvát oldalt ismerek, ahol minőségi alaplét árulnak. Ha ez is megszűnik vagy már nem szállítanak hozzánk bajba leszek..



2022. júl. 5. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Várjál még vele kicsit szerintem, mármint a pg vg base spájzolással. Év végére majd kiderül az uniós szabályozás is mit hoz a vapereknek, aztán lehet gondolkodni az irányon. Most ezek az online boltok csak azért szűntek meg, mert egyébként is kétes volt a működésük. Csomó más boltok amik 10+ éve árulnak base likvidet gyógyszerészeti tanúsítvánnyal, zökkenőmentesen értékesítenek (majd priviben küldök linket).

Az offoló trollokkal meg ne foglalkozz, azt se tudják miről beszélnek. A királyi tv-ben hallottak valami inkompetens nyilatkozatot az elfről és azt hiszik hogy minden ecigis cucc az ördögtől való.

2022. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
:))))))))))))))
2022. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

"Nyilván bevált, ismert forrásból érdemes beszerezni az alapot, Kínából vagy egyéb tengerentúli piacról biztos nem vennék. Ki tudja mit kutyulnak bele amit aztán belélegzünk."

Szerinted a csehek és szlovákok által árult anyagokat hol gyártják? Mindenféle dokumentáció és engedély nélkül, a témával foglalkozó orvosok szerint károsabbak, mint a füstszűrős cigaretták.

2022. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Le kell szokni és kész. Megmarad a pénzed, jobban fogod magad érezni, egészségesebb leszel, és a cigi miatt már nem kell aggódni.
2022. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
4-es Ilyet ne írj. Mert törli a moderátor :)))))))
2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

"Érdemes felkészülni a legrosszabbra?"

Mármint mire? Hogy nem tudod tudatosan rombolni a saját egészségedet egy vagyonért? Soha rosszabb ne történjen senkivel azt mondom. A "legrosszabb" mondjuk ott kezdődik ami időjárás van mostanság...

2022. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor tiltsák már be a piákat is, a cukrot is, a chipset is, az energiaitalokat is.
2022. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!