Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lenne 100x jobb az élet,...

Nem lenne 100x jobb az élet, ha a férfiaknak nem nevezhető állatokat MINDEN intim érintésért fel lehetne jelenteni és mindig meg is kapnák érte a büntetést?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy egy szórakozóhelyen odajön, megfogja a derekad és beránt magához a tánctérre. Vagy leül melléd és megfogja a combod? Vagy tömegközlekedésen hozzád ér? Vagy az utcán utánad jön, megfogja a kezed és elkezd húzni magához?

Nyilván ha ilyennel bemész a rendőrségre, semmi nem fog történni… annyira undorító a világ

Miért nem lehet arra költeni a közpénzt, hogy mindehol kamera legyen és lehessen bizonyítani?

Miért nem lehet végre a nőket védelmező zero tolerancia?

Annyi veszélynek vagyunk kitéve minden nap, engem is már annyi ilyen sérelem ért, hogy kezdem elveszíteni a valóságérzetem hogy hova lehet menni és hova nem. Sajnos testőrt nem tudok magamnak szerezni.

Belegondol valaha abba az emberiség hogy mennyi molesztálás történik minden nap?

Miért nem lehet felfogni hogy egy nőhöz engedély nélkül NEM lehet hozzáérni?


2022. júl. 18. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Már most is efelé haladunk. Ha volt intim érintés, ha nem.
2022. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Csak ha a nőknek konyhában kell lenni a nap felében, azon kívül meg csak csadorban járhatnak. És csak akkor szólalhatnak meg, ha kérdezik őket.
2022. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehetne, mint mindkét nem egyformán tisztelettel álljon minden EMBERHEZ? Nemtől függetlenül?
2022. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Egészen addig, amíg ugyan az az érintés az egyik férfitól zaklatás de egy másiktól macsó kezdeményezés, addig nagyon nehéz keretek közé szorítani az ezzel kapcsolatos intézkedéseket. Az tény, hogy jobban oda kéne figyelni a dologra de abban nem vagyok biztos, hogy a törvényi szigorítás lenne a megoldás. Pláne, hogy rengeteg visszaélésre adhat lehetőséget egy szigorúbb szabályozás.
2022. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Koncentrációs táborba ne menjenek?
2022. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

"Egészen addig, amíg ugyan az az érintés az egyik férfitól zaklatás de egy másiktól macsó kezdeményezés, addig nagyon nehéz keretek közé szorítani az ezzel kapcsolatos intézkedéseket."

A mondanivalóddal egyetértek, a fenti részt azért ragadtam most ki, mert társadalmi szintű edukációra lenne szükség, hogy megértse mindenki: egy nőnek joga van eldönteni, hogy akarja-e ezt az érintést, vagy nem. Nem kell méltányosnak sem lennie a kérdésben, teljesen ízlése szerint döntheti el, kitől fogadja örömmel, kinek tilos.

2022. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

9-es: ezzel egyetértek, de azzal, hogy nemcsak nőnek, hanem mindenkinek joga van eldönteni, ki érhet hozzá, és ki nem.

Férfiakat sem lehet fogdosni sem férfinak, sem nőnek.

2022. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Mi az cica, te is megrakattad magad a budi mögött, csak nem jött össze a hírnév?
2022. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Ugye ez csak trollkérdés?
2022. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

#9 maximálisan egyet értek a társadalmi edukációs lépésekkel egy kicsi bökkenő azonban van a kérdéssel. Szerintem nem onnan közelíti meg a problémát ami előremutató. Ugyanis a játékos, szemtelen érintés ugyan úgy a párválasztási ceremónia része férfi oldalról, mint a kacérkodás és a kilibbenő testrészek a nőiről (ugye fentebb voltak csadoros ötletek...). Inkább a határokat kéne jobban megtanítani mindkét nemnek. Ezzel szerintem elejét lehet venni a valóban tolakodó érintéseknek illetve bizonyos férfi rétegek anyagi lehúzásának (ugye mindannyian emlékszünk tini éveinkre amikor hormongőzösen, kis kedvességért felvásároltuk a lokál italkészletét a "hölgyeknek".

Szóval szerintem a tartózkodjunk a radikális megoldásoktól és társadalmi szinten oldjuk meg a problémát úgy, hogy közben azért az ösztönös viselkedési normáinknak is teret hagyunk.

2022. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!