Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak az eldobható Elf Bar-t...

Csak az eldobható Elf Bar-t tiltották be?

Figyelt kérdés
Nézegettem magamnak e-cigarettát és találtam egy olyat, hogy:Elf Bar FB1000 Kit. Ezek is illegálisak vagy csak az eldobhatóak?

2022. aug. 11. 20:09
 1/4 qkker1 ***** válasza:
92%
Mindet.
2022. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdődött, hogy az ízesített cigit tiltották be, mert könnyebb rászokni.

(Ez tény. Ezért találtak ki a mentolos cigit, még abban az időben, amik nem volt életkorhoz kötve, hogy a tinik könnyebben rászokjanak. Asszem 50-es évek)

Itthon kB. a trafikok szabályozásával egy időben (ha tévedek, valaki javítson ki) hozták meg azt a döntést, hogy ízesített dohány márpedig Magyarországon tilos.


Úgyhogy az elf azért tiltott, mert nikotinos, ízesített cucc.

2022. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Lehet venni ízesített cigit ugyanúgy, elf bart is. Pattintósat, mentolosat stb. Nincs betiltva semmi csak ami nincs bevizsgálva. De mindent meg lehet rendelni.
2022. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Lepontozhatnak a cigi utálók, elhiszem hogy nem szeretitek a füstöt. De attól még lehet rendelni neten bármilyen ízesített szűrőt, pattintós bogyót, elf bart, meg még sorolhatnám. Ha nem tetszik, nem engem kell pontozgatni.
2022. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!