Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van ha rendelek elf bart?

Mi van ha rendelek elf bart?

Figyelt kérdés

Ha rendelek elf bart akkor mi van? Mármint ezt követik vagy van valami következménye?

Es az aksit hogyan tudom ujratolteni marmint tudon h h kell de 1orat toltottem es ugyan olyan volt (full lemerult)



#tilos #e-cigaretta #Elf Bar #Ti rendeltetek
2022. szept. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Légyszives, ne, könyörgöm.

Ha már ide írogatsz, akkor elég nagy vagy ahhoz hogy ne hugyozd össze magad, és el tudd azt is dönteni hogy azt rendelsz amit akarsz, és onnan ahonnan kedved tartja.

A forgalmazása, eladása illegális a hatályos törvények értelmében. Árulni, eladni, forgalmazni tilos. Ebből levezetve a birtoklása is törvénytelen. Az is megeshet, hogy rászállnak a vásárlókra is, és valamilyen bírságot szabnak ki velük szemben.

Nem tölthető az áramforrása, még ha valamilyen mértékben azt meg is lehet tenni egyes esetekben.

2022. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem veszel egy teljesen legális e-cigit? Mitől ilyen különleges ez az elf-bar, hogy minden tinigyereknek ez kell?
2022. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

2.

Gondolom az E cigi drága, és macera foglalkozni vele.


Ellenben ez az elf olcsó, és ha kifogyott, eldobod.

2022. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"Mi van ha rendelek elf bart?"

Semmi, lesz egy elf bar-od

2022. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Pénzkidobás, egyél inkább szart. Tízmilliárd légy nem tévedhet. 😉
2022. szept. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz, akkor rendelsz elf bart. Mikor még nem volt tiltott, nekem is volt, én is töltöttem az akksit, csak én teljesen leszedtem az egész akksit és töltés után vissza, plusz liquid a tartályba. De amúgy annyira macera, hogy marhára nem éri meg, inkább sima ecigi.
2022. szept. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!