Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is elég sok dolog...

Szerintetek is elég sok dolog sántít ezzel a népszámlálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Miért kötelező, ha eddig soha nem volt az?

2. Miért áll több mint a fele kb. abból, hogy milyen ingatlanban élek?

3. Mi közük van hozzá, hogy mit csináltam szeptember utolsó hetében?


Milyen f@szom statisztikát tudnak ebből gyártani aminek bármi értelmes haszna is van?



2022. okt. 1. 20:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Az ingatlan most azért fontosabb mint eddig, mert energiaválság van, és az energia jó részét fűtésre használjuk el.
2022. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
63%
Bizony, nagyon sántít ez az egész. Én nem fogom kitölteni.
2022. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
A 3-as kérdésedre nem tudom a választ, de eddig is kötelező volt részt venni a népszámláláson, és eddig is felmérték benne a magyarországi lakásállományt.
2022. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Azt írsz amit akarsz nem? Kitöltöttem aztán annyi . Nem kell túgondolni
2022. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

Eddig is kötelező volt, és voltak akik lesazrták most is lesznek


Most azért riogatnak büntetéssel mert Orbán világában az igéret, a butitás és a fenyegetés a társadalom írányítására használatos eszközök.


Amugy maga a kérdés sor nekem se tetszik, elöször is, itt nem a személyes adatokkal kéne foglalkozni, régen ezek név nélkül zajlottak csak az volt hogy jött a népbiztos azt megkérdezte hányan laknak itt hány évesek milyen nemzetiségüek, meg még néhány kérédst


Ezena mostani majdhogy nem azt nem kérdezik meg kivel és mikor menynit szoktál dugni...


A kérédsek nagyrésze meg felesleges mert a népességnyilvántartóban meg van, pl a születési idő stb... biztos nem változik

Hol dolgozom, azt a NAV tudja

és a többi.

Ez ilyen népbecsicskitó, szolgai kötelező adatközlésre szoktató valami, nem népszámlálás.

2022. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
Sose volt opcionális a részvétel, eddig is ilyen kérdések voktak
2022. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
96%

A népszámlálás mindig is kötelező volt.


De a kérdések egy része valóban fura nekem is.

2022. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%
Nézzétek... én pl. az internethasználatra vonatkozó kérdésnél lazán behúztam az utolsó kockát: "Nem használom semmilyen formában".
2022. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjük ott, hogy nem névre szóló, hanem minden címre érkezik egy levél, így konkrétan az, hogy "kötelező", meg büntethető vagy, ha nem töltöd ki, hatalmas nagy hazugság.
2022. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha papíron 10 éve volt utoljára akkor már elvileg akkor is ki kellett volna töltenem, nem töltöttem ki, kutya nem foglalkozott vele, az idei is a kukában landolt ahogy megküldték.
2022. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!