Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is elég sok dolog...

Szerintetek is elég sok dolog sántít ezzel a népszámlálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Miért kötelező, ha eddig soha nem volt az?

2. Miért áll több mint a fele kb. abból, hogy milyen ingatlanban élek?

3. Mi közük van hozzá, hogy mit csináltam szeptember utolsó hetében?


Milyen f@szom statisztikát tudnak ebből gyártani aminek bármi értelmes haszna is van?



2022. okt. 1. 20:38
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
26%

#30

Ne linkelgess bizonyítottan hazug propaganda videót, kösz.

Az a normális, ha valaki nem néz ilyen szennyet. Ennyi erővel a lapos Föld-ben is hihetnél.

2022. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
51%
#31 Bele se néztél, igaz? Pedig egyáltalán nem hazugság, ami benne van. Nagyon értelmes beszélgetés.
2022. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%

#32

Egyrészt, tudom kik vannak benne, és tudom, hogy értelmes mondat még nem hagyta el a szájukat.

Másrészt, amikor megnyitod a linket látni a címet, egy felirat az adásból, és már azok se igazak.


De jó, délután belenézek a kedvedért, ha neked jobban esik, ha azután írom le, hogy hazudsz, hogy láttam is, akkor megnézem.

2022. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
26%

#32

Megnéztem elejétől a végéig és semmi olyat nem mondtak, amit nem hallottam már valami habzó szájú nagyon okostól.


Szóval, végighazudták az egészét, tényszerűen bizonyítható, hogy amit mondtak, az nem igaz.

2022. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
76%

#34 Tényszerűen bizonyítható, hogy hazudtak? 😄 Mit nem lehet azon bizonyítani, hogy van egy világelit? Meg lehet nevezni őket, ember! Vagy hogy a Világgazdasági Fórumnak van egy világátalakító terve? 😄 Ezt mind bizonyítani lehet, már azzal, ha megnézed a Világgazdasági Fórum oldalát. Linkelhetek még 2 dokufilmet a témában?

Eszküszöm, ha azokra is rámondod, hogy hazugság, röhögőgörcsöt kapok. 😅

2022. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%

#35

Jó, akkor belemegyek 20-adjára is.


"Vagy hogy a Világgazdasági Fórumnak van egy világátalakító terve?"

Én olvastam a Great Reset-et és nem arról szól, amit állítottak, vagyis hazudtak, és kb. erre épült a teljes beszélgetésük.

Gondolom te sem olvastad, csak besz*ptad, amit mondtak.


"Linkelhetek még 2 dokufilmet a témában?"

Nem, mert valószínűleg ott is hazudnak, ahogy itt.


Egyébként vegyük ezt a kérdést:

"Mit nem lehet azon bizonyítani, hogy van egy világelit?"

A definíciójuk szerint a gazdag emberek számítanak a világelitnek, viszont mindig voltak gazdag emberek 500 évvel ezelőtt is. Akkor most pontosan ez miben más? Most miért lehet emögé összeesküvés elméletet tenni?

Jah, mert így könnyű átverni az idiótákat.


És mielőtt még jobban belemennél. Nem csak azért tudom, hogy hazudtak, mert pl. olvastam a Great Reset-et, de egyébként olyan cégnél is vagyok, amely aktívan foglalkozik a Metaverse-szel, így ezzel is teljes mértékben tisztában vagyok, és még erről is hazudtak.


Az a helyzet, hogy igen, van olyan kijelentésük, ami igaz, viszont nem azokat a dolgoakt állítják. Nem az az állítás, hogy Elon Musk gazdag vagy Zuckerberg-nek a Metaverse megvalósítása a célja, hanem olyan kijelentéseket tesznek, mint pl. a jövőben SEMMILYEN tulajdonod nem lesz, ami bizony hazugság.

2022. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
51%

#36 Olvastad a Great Reset könyvet? Gratulálok! És ezzel mindent tudsz az egész világról? Igen, nyilván, ami kézzel fogható, az hazugság. A világelit lekövethető, tehát pl annak is nyugodt szívvel után lehet nézni, hogy Gates-é kb az egész gyógyszeripar, övé az összes covid vakcina, vagy a WHO. Ezek tök alap dolgok egyébként.

Igen, nyilván mindenről is hazudnak, ha te valami akárminél dolgozol, akkor nyilván az úgy is van, hogy minden más, amit a te tudásoddal nem egyező, vagy kicsit tágabb, az nyilván csak kamu lehet. Minden bizonnyal így van, véletlenül sem lehetséges, hogy te vagy tájékozatlan, ha tök alap dolgokkal sem vagy tisztában. Mellékesen megjegyezém tisztelettel, hogy sejtehetően a Metaverzumról beszélsz, amit leírni sem tudsz helyesen, mert angolul sem így van. Tekintve, hogy ez sem tiszta nálad, mint is tudhatnál te arról, hogy mi az elit valódi célja. Az, hogy nem lesz magántulajdonod, már elkezdődött, haver, ha nem tűnt volna fel. Én tényekkel jövök, ha kell, ezer bizonyítékkal alátámasztom, míg te létező dolgokra is képes vagy (ezek szerint) rámondani, hogy hazugság. Akkor miről beszélünk?

2022. okt. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
34%

#37

"Olvastad a Great Reset könyvet? Gratulálok! És ezzel mindent tudsz az egész világról?"

Te értelmi fogyatékos vagy, vagy mi?

A videóban szerepel, hogy (szerintük) mi van a Great Reset könyvben (ami egyébként nehezen hívható könyvnek, inkább tanulmány akkor már), de nem igaz, amit róla állítanak.


"pl annak is nyugodt szívvel után lehet nézni, hogy Gates-é kb az egész gyógyszeripar"

Tessék, te is hazudsz.

Ha adományozol egy álllatmenhelynek, akkor az állatmenhely a tied lesz? Nem, vagyis amit mondasz, az hazugság.

Gates igen, nagyon sokat adományoz, ahogy egyébként Soros is nagyon sokat adományoz. Tekintve, hogy akinek nagyon sok pénze van, az rendszeresen adományoz.


"Igen, nyilván mindenről is hazudnak, ha te valami akárminél dolgozol, akkor nyilván az úgy is van, hogy minden más, amit a te tudásoddal nem egyező"

Tényleg nem tudom, hogy máshogy értelmezni, minthogy szellemi sérült vagy.

Példákat hoztam arra, hogy hazudnak, nem arról van szó, hogy nekem nincs ismeretem a dologról vagy ők tudnak többet nálam, hanem pl. a szakterületemből adódóan tudom, hogy konkrétan az ellenkezőjét állítják a valóságnak.

Te komolyan azt gondolod, hogy egyébként általuk kitalált, elsősorban valamilyen bölcsész szakterületnak hangzó melóval jobban értenek az informatikához, mint egy IT mérnök? Mert jelenleg ezt állítod, ha pedig tényleg így van, akkor nem a TV-ben dolgoznának, hanem ilyen multiknál keresnék a milliókat.


"véletlenül sem lehetséges, hogy te vagy tájékozatlan, ha tök alap dolgokkal sem vagy tisztában"

Tekintve, hogy nekem pl. szakterületem és nekik nem, így nehezen elképzelhető az, hogy nem vagyok tisztában azzal, amiért pénzt kapok, de ők, akik életükben nem dolgoztak ezen a területen és egy forintot nem kaptak, ők tisztában vannak.


Pont ez a probléma az egész műsorral, úgy akarják megfejteni a világot, hogy hazugságokból indulnak ki.

Ha elolvasod a Great Reset-et, amit se te, se ők nem tettek meg, akkor tudnád, hogy amit mondanak róla, az nem igaz. Így pedig kb. a teljes beszélgetésük értelmetlen, mivel a világot annak fényében értelmezik, ami nem igaz, ezért tudom, hogy végighazudnak.


Ha te úgy kezded az érvelésed egy vita során, hogy mivel a Föld lapos, akkor onnantól kezdve bármit mondasz a következtetésed nem lesz igaz, mivel az alapfeltevésed hamis.

Nem kell atomfizikusnak lennie valakinek, hogy felfogja, hogy az érvelés hogyan működik.


"Mellékesen megjegyezém tisztelettel, hogy sejtehetően a Metaverzumról beszélsz, amit leírni sem tudsz helyesen, mert angolul sem így van"

Baromállat, gondolom a wikin se tudnak angolul:

[link]

Sőt, gondolom a facebook se ismeri a SAJÁT projektje nevét:

[link]


" Tekintve, hogy ez sem tiszta nálad, mint is tudhatnál te arról, hogy mi az elit valódi célja"

A videóban az elitcélját onnan tudják - mivel ez az egyik alapfeltevésük -, hogy az elit ezt elmondta többek között a Great Reset könyvben.

Rémlik valami? Arról beszéltek, hogy milyen jól hangzó új szavakat találtak ki és azzal próbálják eladni az elit célját.

Csak mivel én értek ehhez, illetve olvastam az említett tanulmányt, így tudom, hogy az általuk képzelt "elitcél" hazugság.


"Az, hogy nem lesz magántulajdonod, már elkezdődött, haver, ha nem tűnt volna fel"

Ez meg érvelési hiba, amit tudnál, ha egy érettségi diák szintjén lennél.

[link]

Ha amellett érvelek, hogy 50 helyett 40 legyen a sebességhatár, akkor az nem jó érv ellenem, hogy ne jó ötlet, mert legközelebb meg 30 mellett kampányolok, ami szerinted már túl kevés.


"Én tényekkel jövök, ha kell, ezer bizonyítékkal alátámasztom, míg te létező dolgokra is képes vagy (ezek szerint) rámondani, hogy hazugság."

Egyetlen tényt nem mondtál. Cserébe lehülyéztél azért, mert nem tudod, hogy a metaverse, az angolul metaverse, ami rád nézve rettentő kínos, mivel ez tényleg bizonyítja, hogy nem tudsz angolul.


"Akkor miről beszélünk?"

Arról, hogy a részedről nem hangzott el semmilyen tény, ami alátámaszt bármit, ami szóba került pl. a videón.

2022. okt. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
51%
Na én most X-elem ki a kérdést. Ezek a felesleges kötekedő válaszok nagyon fárasztóak. Borzasztó, hogy lassan minden kérdés olvashatatlan.
2022. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fickó ott volt a másik népszámlálásos kérdésnél is, ahol sarokba lett szorítva, leszerepelt. Oda már nem is ír, átköltözött ide.

Ugyanúgy, mint itt, ott sem volt képes arra, hogy értelmesen, jól felépítetten, saját szavaival elmondja az elméletét, majd, szintén saját, tényeket és logikus következtetéseket tartalmazó érveivel megvédje álláspontját a kibontakozó vitában.

Ehelyett videókat linkelget és kliséket ismételget és mindig csak célozgat rá, hogy valamikor már elmondta a lényeget, most nem ismétli el, nézzünk utána máshol.

Teljesen nyilvánvaló, hogy semmilyen mélyebb tudása nincs a téma semmilyen aspektusáról, csak az a pár kulcsszó, amit állandóan ismételget.

2022. okt. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!