Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is elég sok dolog...

Szerintetek is elég sok dolog sántít ezzel a népszámlálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Miért kötelező, ha eddig soha nem volt az?

2. Miért áll több mint a fele kb. abból, hogy milyen ingatlanban élek?

3. Mi közük van hozzá, hogy mit csináltam szeptember utolsó hetében?


Milyen f@szom statisztikát tudnak ebből gyártani aminek bármi értelmes haszna is van?



2022. okt. 1. 20:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%
#40 Nem lettem sarokba szorítva. Én nem hátrálok meg. A másik kérdésnél épp most írok egy jó hosszú, alaposan kifejtett választ, mert egyesek arra sem képesek, hogy megnézzenek egy szaros dokumentumfilmet, vagy értelmezzék az értelmes beszélgetős műsorban elhangzó dolgokat. Nekem kell mindent szájbarágósan elmagyarázni, hogy milyen világban élnek, mert fogalmuk sincs. Semmi baj, végülis 2,5+ évemet erre áldoztam, meg a te életed is múlik rajta, meg az enyém is. De tökéletesen mutatod, mennyire lezüllött ez az oldal az évek során. Csak a köpködés, személyeskedés megy, normális, értelmes beszélgetést kész csoda, ha össze lehet hozni. Szóval főlj csak a saját levedben, engem már nem érdekel. Minden jót kívánok.
2022. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%

#41

Nem nekem írtál, mivel más szerint is ostobaság, amit mondasz.


Ha tévedtem volna, akkor cáfolnál, továbbá az a "kritikád", hogy nem értelmeztem egy beszélgetős műsort, miközben én, veled ellentében, pont, hogy értettem, és mivel arról beszéltek, amihez egyébként én is értek, így tudom, hogy nem igaz, amit mondanak.

Nem lesz attól igaz valami, hogy a TV-ben mondják, te pedig erre alapozod az ÖSSZES érved.


Ha igaz lenne, amit mondasz, akkor már kaptam volna 4-5 forrást. Ehelyett még a forrásként megemlített anyagok, pl. a Great Reset, sem azt írja le, amit itt egyesek állítottak.

Ez úgy hívják, hogy hazugság, és te tövig sz*ptad, mint valami idióta.

Ilyenkor minimum bocsánatot kérsz, hogy hazugságokat terjesztesz, ha lenne gerinced, de hát átlag magyar vagy, szóval iylet nem várhatok el tőled.

2022. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
51%

Kell még forrás arról, hogy nem kamu ami a beszélgetős műsorban elhangzik? Tessék, 2 dokumentumfilm, EU parlament, EU képviselő, nemzetközi konferencia. Kezdésnek megteszi? Jó szórakozást a videók megnézéséhez.


[link]


[link]



EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése elleni felszólalás.


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:


[link]

2022. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
51%

EU képviselő:

[link]

2022. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!