Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért keresett fel a számlálób...

Miért keresett fel a számlálóbiztos?

Figyelt kérdés

Amikor már három hete kitöltöttem az online kérdőívet.

Nem történt adatfeldolgozás, illetve a személyes felkeresést nem igénylő lakások kiszűrése?

Nem talált itthon, így egy cetlit dugott az ajtónyílásba, hogy ezen meg ezen a telefonszámon egyeztessek vele új, személyes időpontot.



2022. okt. 22. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Cetliznek? Nem is gondoltam. Lehet az adatok nem tűntek valóságosnak. Neme gyeztek a pártközpontéval
2022. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Azért hogy megszámoljon.
2022. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fsms ***** válasza:
61%
Amikor mentetted, kaptál visszaigazolást. Ha azt kinyomtattad akkor adta tudsz hivatkozni. Egyébként ha ez megvan nem érthető.
2022. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki le lett jelentve, aki oda van bejelentve?
2022. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg azokat a házakat is meg kell nézniük, ahonnan már kitöltötték a kérdőívet. Ilyenkor a visszaigazolós számsort kell megadni nekik.
2022. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell megadni a visszaigazolás számsort ha ez az egész l.ófasz online megy? Akkor nekik minden adattal rendelkezniük kéne. Istenem.
2022. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6. Nem igaz. Pont azt mondták, hogy ki kell tőlteni online, mert különben felkeresik a biztosok. Éppen azt magyarázták az MTV-én, hogy fontos, hogy jó cím legyen megadva, hogy a számlálóbiztos ne keressen fel. Szerintem te kamuzól
2022. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy értem, ők is tablettel jönnek kérdezni, már teljesen digitalizálva lesz az egész, úgyhogy minden adatot tudniuk kéne, vagyis azt is, ha valaki már kitöltötte online. Akkor ne zaklassanak már egy visszaigazolási sorszám miatt, ha tutira megvan nekik.
2022. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki kitöltötte a rendszer szerint, annak csak leokézza, hogy pontosan melyik lakás az ahonnan beküldték a kérdőívet. Ellenőrzi a házszámot, lakásszámot. Akik a rendszer szerint nem töltötték ki, csak azokkal kellene interjút csinálni és bedobálni nekik cetliket. Úgy hiszem vannak nagy hibák a rendszerben.
2022. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2022-10-22 - 21:01

Tablettel? A mi utcánkban az ismerős tanárnő egy irótáblára csiptetett listával járta a házakat, és kézzel írta be a szükséges adatokat a táblázatba! :-(((

2022-10-23 - 10:

Egyetértek. Az egyik nagy hiba miatt kell kézi vezérléssel kiegészteni az on-line teljesítettnek vélt feladatokat! :-(((

2022. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!