Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha online kitöltöttem a...

Ha online kitöltöttem a népszámlálási kérdőívet, akkor a számlálóbiztos miért keres fel személyesen?

Figyelt kérdés
Látnia kellene a rendszerben, hogy nyilatkoztam, nem? Mégis múlt héten itt volt mikor dolgoztam. Nem szeretjük a vendégeket.
2022. nov. 2. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Bürokrácia. Megmondtuk 10000 évvel ezelőtt, hogy minden politikust le kell mészárolni, pártállástól függetlenül. Hallgattatok ránk? Nem. Akkor egyétek a következményeit!


Ha minimum 30 politikust lemészároltál, úgy, hogy a lehető legtöbbet szenvedjenek, akkor lehet reklamálni. Addig a saját hülyeséged áldozata vagy!

2022. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

1es, te beteg vagy...


Kérdező!

Van pár gliccs a rendszerben, például a földszintet az online rendszer asszem csak "fsz" ként veszi be, de csak "fszt"ként tudja értelmezni (vagy fordítva). Szóval a szokásos kontár állami felületek:D


Nekünk is ez volt amúgy. A számlálóbiztos hagyott értesítőt, én felhívtam, mondtam mi van, mondta, hogy semmi gond, dobjam át SMS-ben az online kitöltés visszaigazoló adatait (valami OSAP kód, cím meg kitöltési azonosító) és megvagyunk. Átküldtem, megköszönte, ennyi,

2022. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Az egyessel értek egyet.
2022. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Az hagyján, de az sms-t se tudja elolvasni az aki ide jött, amiben elküldtem neki a kódot…

10.1-én 1 óra körül töltöttem ki, de 10.29-én még a számlálóbiztosnak nem jelent meg, hogy ki van töltve

2022. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én döntöttem jól. Nem töltöttem ki. Tanultam a fidesz hozzáértő szakértőkre egy nulla, minden vonatkozásban.

100 forintos ráfordítás, a többi 100 milliárd ot meg lenyúlják ezért fagyott le ezért jött mégis a számláló, mert minden fos ledz amihez hozzányulnak.

2022. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös, és akkor végigszenveded a számlálóbiztossal, vagy ink jöjjön a bünti?
2022. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt szenvedés. Kb 5 percig tartott.
2022. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátkozni akar.
2022. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is megjelent ma. Mondtam neki, hogy október elején kitöltöttem, de nem hitte el amíg meg nem adtam neki a kitöltés után kapott kódot. Ezek szerint nem látják melyik címre van már kitöltve. Jó kis munka. :D
2022. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!