Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinál egész pontosan az...

Mit csinál egész pontosan az ügyész?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő képviseli a vádat. Ő vádol meg a bűncselekménnyel. Neki kell ezt bizonyítani. A bíró meg majd dönt, hogy kinek van igaza. Az ügyésznek vagy a vádlottnak.
2022. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Itt is van egy ügyésznő a gyk-en. Kujbus Marika. Ha meglátja ezt a kérdést majd válaszol ő neked.
2022. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Levike a paranoid skizofrén. A gyakorira követi őt az ügyész, a két nyomozó, meg a szolgálatirányító.
2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Szóljatok már a színművésznek, hogy gyorsan állítsák le a színdarabot, mert a művészúr és a színészek pénzét éppen lopják elfele az öltözőből! :D

2022. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyulának is szóljatok már, hogy el lehet húzni a fenébe a színészöltözőből, mert hacsak nem bohóc, semmi keresnivalója ott.
2022. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Levike vagy Gyula! Lehet, hogy a többi kommentelőt palinak nézed, de engem nem. Láttam a színházas kérdésedet, (meg a többit is persze), én is Debrecenben éltem, de elkerültem onnan. Egyszer jártam abban a színházban. Néztem a honlapját, facebook oldalát, hétfőn október 31-én ott nem volt előadás, úgyhogy lopás sem. A legutolsó előadás okt.24-én volt és majd nov.13-án lesz megint. Lebuktál. Kamu az egész. De, ha már itt tartunk, kamu a 99%-a a kérdésednek ugyanis te nem is loptál, nem is raboltál, nincsennek bűnügyeid, nem is voltak, előzetesben sem voltál és még sorolhatnám. Te max. csak utcán láttál rendőrt, és csak egy unatkozó akárki vagy. Nem is értem, hogy a többi kommentelő, miért veszi be a sztoriaid. Most mi értelme van állandóan rengeteg kamuval elárasztani a kategóriát? Semmi. Nekem ugyan mindegy.
2022. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg, akinek ilyen bűnlajstroma van, lopások, rablás már rég sitten lennél és elég régóta nyomod a témát. Semmi ügyed nincs. 6.voltam.
2022. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!