Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Online szülői lakásba lettem...

Online szülői lakásba lettem beírva állandó lakhelyre és ideiglenesnek meglett adva az albérlet (ez így aránylag igaz is). Viszont nem vagyok bejelentve az albérletbe, ideiglenesnek se. Gond lehet? Mit kéne mondani a népszámlálónak?

Figyelt kérdés
Főbérlőnek van értelme egyáltalán szólni? Valahol itt olvastam kommentekbe másik kérdésnél, hogy nem az ő felelősége, de egy másiknál hogy igen. Azt is olvastam, hogy elvileg a népszámlálás névtelen és hogy nincs következménye, de más nyilván meg pampog, hogy mégis van. Mi az igazság?

2022. nov. 3. 18:54
 1/8 DK-s ***** válasza:
0%

Bár szinte senki nem akarja elhinni, de amikor a páromnak beütöttem a kódját a népszámlálás kitöltéséhez és beléptem, már az összes személyes adata ki volt töltve. Név, anyja neve, lakcím.


Én azt ajánlom hogy vigyázz.

2022. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2022. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Igen, senki nem hiszi el. :D
2022. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DK-s ***** válasza:
0%

#3-nak:


Én meg jót derülök a naivitásotokon. Nem tudom hogy hogyan hibázhattak ekkorát. Ez már a nemtörődömség csúcsa.

2022. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
DK-s, a párodnak nincs kódja, hacsak nem egy lakáshoz mentél feleségül.
2022. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DK-s ***** válasza:
0%

#5-nek:


Értem. Tehát te nem online töltötted ki.

2022. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezt honnan állapítottad meg?
2022. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DK-s ***** válasza:

#7-nek:


Onnan, hogy a Postával kiküldött értesítőben volt egy azonosító kód, amit online népszámlálási ív kitöltése esetén kellett megadni. Ezt te nem tudtad, tehát nem online töltötted ki.


Megadtam, majd amikor beadta a kitöltendő kérdéseket, a személyes adatok már előre ki voltak töltve.


A qrva anyjukat.


Mivel ezek a levelek címre szóltak, így ezek szerint a kormány pontosan tudta, hogy az adott címen ki lakik. Akkor viszont mi a faxnak játszotta a h'lyét? Miért akarta tudni hogy hányan vannak az adott címen, ha eleve tudta?

2022. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!