Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az utcán sétálhatok úgy, hogy...

Az utcán sétálhatok úgy, hogy nyílvessző és íj van nálam? Nem gyerekjátékra gondolok hanem igazira pl a reflexíjra.

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de csak addig míg zsaruk le nem kapcsolnak.

Tudod... mindenolyan tárgy, eszköz ami emberi élet kioltására alkalmas fegyvernek minősül. Hát asszem ezlenne a fegyver fogalma.

2008. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közbiztonságra kiemelten veszélyes eszköz, csak elcsomagolva viheted közterületen, lövésre kész állapotban semiképp, mert ha elkapnak értek, akkor nem csak ejnye-bejnyét kapsz.
2008. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Itt a félelemkeltés is szóba jöhet. Az pedig nagy nyilvánosságot érint az utcán, így azért is felelned kell.
2008. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor sétálhatsz íjjal, ha a szádban, a fogaid között még 1 bazi nagy kést is tartasz. Ja, és még valami az arcod fesd be, mint az indiánok.
2008. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%
Bocs, Robin Hood, ez itt nem Sherwood:)
2008. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ijjam régen edzésre is jártam vele! És képzeljétek az utcán jutottam el az edzésre!:)Elcsomagolva nyugodtan hordhatod az utcán, ugy a kutya nem tudja mi az!
2008. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nővérem boxol! Neki maga a teste a reflexíj. Rúg a baba...
ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!