Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Népszámlálással zaklatnak,...

Népszámlálással zaklatnak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Otthon anya már kitöltötte a népszámlálást. Oda is vagyok bejelentve. Viszont már háromszor jöttek az albérletemhez, és egy papírt itthagytak, hogy ha nem töltöm ki, akkor jön a bünti. De mondtam már tegnap a csávónak, hogy már kitöltöttem, és mondtam sietnem kell mert dolgom van, úgyhogy ott is hagytam mert közben elkezdte a többi lakót zaklatni. Kért valami azonosítót vagy nem tudom, ugye miután mondtam, hogy már ki van töltve. Mondtam nem tudom fejből viszlát. Na szóval most ugye mivel nekem már ki van töltve, hagyhatom a fenébe a fószert? Vagy hívjam fel és küldjem el újra?
2022. nov. 15. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Legyél kemény. Fizesd be a 200k bírságot de ne hagyd magad megszámlálni. Ez egy dikitatúra.
2022. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már kitöltöttem (pontosabban anya) a népszámlálást. Minek töltsem ki újra?
2022. nov. 15. 15:57
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Micsoda szervezetlenség. Nem is értem miért nem ismeri a számlálóbiztos mindenkinek az anyukáját akinek kimegy a címére és nem vágja fejből az összes kódot amit kiküldtek a levelekben.

Hallatlan.

2022. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

"Népszámlálással zaklatnak, hogyan tovább?"


Úgy hogy anyától elkéred a kódot.

És szépen bemondod a népszámlálónak.

Onnantól nem fog zaklatni...

2022. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

A lakasrakell kitolteni. Szolj a berbeadonak es tovabbitsd a nepszamlalo telszamat neki!! Neki kell megcsinalnia a kitoltest!!!!!!


Lakasokat figyelnek nem embert. Ezert zsklatnak,mer azt latjak,h a lakasra nincs kitoltve

2022. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg ahelyett, hogy itt rinyálsz hívj fel egy kormányhivatalt vagy még jobb menj be személyesen!
2022. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez alapján az adós is elküldhetné a végrehajtót, mert mit zaklatja az őt. Ezek a zaklatások már csak ilyenek.
2022. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Lakásra kell kitölteni... nem anyukádnak kellett volna téged beírni, hanem a bérbeadónak, mert ott laksz.
2022. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Szia kicsim, anyu vagyok.Neked kellett volna magadnak kitöltened az albérletedben, ahol laksz.Ezt elcsesztük, puszi: anyu.
2022. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
puszillak anyukám! :) :D
2022. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!