Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az albérlőmről kiderült...

Ha az albérlőmről kiderült hogy drogot árult a lakásomban amit bérelt tőlem, nekem lehet ebből gondom?

Figyelt kérdés
Tegnap vitte el a rendőrség a munkahelyéről. Nyilván nekem fogalmam sem volt róla.
2022. nov. 22. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van érvényes bérleti szerződés akkor nem lehet belőle gondod. Tanuként meg fognak hallgatni. Ha nincs bérleti szerződés akkor már lehetnek mindenféle problémák.
2022. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.

Egyszer egy haver kölcsönkérte a bicajomat, aztán kirabolt vkit. A rendörség kinyomozta, hogy enyém volt a bicaj, be is idéztek. Többször is. Rengeteg időmet, pénzemet (utazás) elvitt az ügy + a bosszúság, ideg. Így legyen jószívű az ember. Na azóta senkinek semmit nem adok kölcsön, illetve semmiről nem tudok, semmit nem írok alá.

2022. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Nyilván" nekem fogalmam sem volt róla.
2022. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, volt bérleti szerződés, be is volt jelentve, lakcíme is ide szólt.
2022. nov. 22. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha őt börtönbe zárják esetleg, akkor én őt innen ki tudom tenni? Holmiját stb. Most jutott eszembe ez a kérdés, sokkot kaptam. Egy teljesen jól szituált fiatal lány volt, rendesen fizetett, dolgozott, tisztaság volt… De börtönből gondolom nem fizet, én meg nem tartanám fenn neki.
2022. nov. 22. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Rád húzzák, hogy te voltál a segédkeze nyújtó orgazda.
2022. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!