Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teljesen tehetetlen vagyok??? ...

Teljesen tehetetlen vagyok??? Semmien kiskaput nem lehet találni?

Figyelt kérdés
Napi 15 percet beszélhetek a gyermekemmel videó hivásban stb..hivatalos végzés van róla.. anyuka azt csinálja,hogy tartja a kezében a telefont, de a gyereket nem látom!Mert ugye mozog jön megy..2 éves a gyermek!Azt mondta az édesanyja, hogy nem köteles forgatni a telefont,hogy én lássam a gyermeket!Mert ő azzal eleget tesz a kötelezettségének,hogy létre jön a hívás!Kérdeztem pár ismerőst, azt mondta nem kötelessége!

2022. nov. 25. 12:49
1 2
 1/17 ludicrousSpeed ***** válasza:
27%
Válás és végzés előtt kellett volna ezen agyalnod. Így jártál.
2022. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha hivatalos végzés is van, annak oka van gondolom. Így jártál.
2022. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy két évest nagyon leköti hogy telefonáljon.. persze hogy jön megy. Az exed meg úgy éli meg hogy nem fog ugrálni, meg haptákban állni a kedvedért, mikor napi szinten hívogatod a gyereket. Mondjuk érdekes bíró, aki egy két évesnél ilyesmit ítél meg. A gyerek korából adódik hogy nála nem játszik az ilyen kapcsolattartás. A nőnek meg dühítő lehet hogy hiába váltatok, köteles napi szinten vigyázba állni a kedvedért, még ha csak 15 percre is. Engem kiakasztana. Hogy hiába szabadulok egy szar kapcsolatból, még mindig körbe kell ugrálnom az exem, és erre köteleznek
2022. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem valami kompromisszumot lehetne kötni. Ő rendesen tartaná a telefont, hogy lásd is a gyereket, te meg nem hívogatnád naponta, hanem mondjuk heti háromszor. Tényleg zavaró lehet, hogy egy kötelezően beiktatandó pont lettél a napjában, miközben neki is fel kell dolgoznia a válást lelkileg.
2022. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként más országban laktok, vagy mi ez a videóhívás dolog? Azt hittem, ilyen kicsi gyereknél az szokott lenni, hogy hetente láthatod az anyja jelenlétében.
2022. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha én lennék a helyedben, nagyon gyorsan közölném az exemmel, hogy ha nem forgatja azt a qrva telefont, nagyon gyorsan minimálbéres állásom lesz. Amiből minimális gyerektartást fog látni...
2022. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus hapsi az utolsó: ha nem uralkodhat az exen, egyből fenyegeti meg zsarolja.
2022. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Az megvan hogy esetleg okkal nem mehet a gyerek közelébe "apuka"?
2022. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy értettem a kérdező leírását, hogy a normális heti láthatáson kívül naponta felhívhatja videotelefonon. Amiben lenne ráció, mert egy kétévesnek egy hét nagyon hosszú idő.
2022. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Itt adott egy helyzet, ahol egy szétment párnál a férfi úgy viselkedik, mintha a nő kötelékes lenen hozzá igazítani az életét. Hát nem köteles. A bíróság ítéleten meg nem csodálkozom, híresen nő- és gyerekgyűlölő a magyar "igazságszolgáltatás".
2022. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!