Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én mint 16 éves férfi...

Ha én mint 16 éves férfi meggyilkolok három nagy körút, akkor azért hány év szabadságvesztés jár? Vagy csak valami elme rehab? :)

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
16 éves férfi?
2022. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Az életfogytig jobb. tovább tart és marad némi tartásod. Bár minek.
2022. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, NE ölj meg senkit!!!

Minden elmúlik egyszer!

A kulcsszavak alapján tanár lenne az áldozat. Szólj a szüleidnek, mond el nekik mi a gond és menjenek be beszélni vele, vagy az igazgatóval!

Ne tedd tönkre a saját és családod életét egy rossz döntéssel!

Ha a bűncselekmény mellett döntesz, akkor biztos sokkal rosszabb dolgod lesz a börtönben, mint most a suliban. (sok rabnak lennél a "szukája") . Na azt biztos nem dolgoznád föl soha.

2022. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagykörút?

4 kerékpársáv lesz a büntetésed és összezárnak karigerivel.

2022. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban már büntethető vagy. Nem tudom most milyen törvények vannak, de régebben maximalizálva volt emberölés tekintetében a fiatalkorúak büntetése. Ami akkor azt jelentette talán, hogy 20 év volt a legtöbb ami adható volt. Ezt nem darabra mérik, hogy ha megölsz egy embert az 10 év, ha hármat akkor 30. Úgyhogy olyan választ nem tud adni senki, hogy te 16 év 8 hónapot fogsz kapni. Minden büncselekmény egyedi, vizsgálják a minősítő körülményeket.
2022. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Tíz évtől életfogytig tartó szabadságvesztés lehet. Hogy börtön vagy fegyház, több dologtól függ. Mire be kellene vonulnod, már nagykorú leszel, és nem fiatalkorúak börtönébe kerülsz.

Alapesetben 10-től 20-évig terjedő a két határérték. 15-ről indulnak. A súlyosító körülmények növelhetik az időtartamot (a több ember sérelmére elkövetés egyértelműen az), mások enyhíthetik.

Elmeállapotot biztosan vizsgálnak, de semmit nem nyers vele, hacsak nem vagy valóban őrült.

Viszont már a kérdés kiírása is járhat börtönnel, ha megkeresnek, és bűncselekmény előkészületének ítélik meg.

2022. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Tényleges életfogytiglan, csak az első 2 évet gyermekkorúak intézetében töltöd, 18 évesen pedig mész át a fokházba.
2022. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hogyan sikerül a 6. letornázása? Nézzétek meg a BTK-t. Én az alapján írtam.

7. Az első két évet akkor töltené fiatalkorúak börtönében, ha ma vonulna be.

Az elkövetéstől a jogerős ítéletig akkor is eltelik ennyi idő, ha nincs fellebbezés sem a vád, sem a védelem részéről.

2022. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Pfu gec mennyi baromság. "fokház" meg nagykörút. 😂

Az lesz hogy tényleges életfogytiglant kapsz. Ennyi. Kislány leszel a további életedben.

Ha közben meg nem ölnek véletlen vagy fel nem kötöd magad.

2022. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Ferenc körút, József körút Teréz körút vagy Erzsébet körút? A több útszakaszon elkövetett szándékos körút gyilkosságért simán kaphatsz életfotytigogot.
2022. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!