Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag hogyan lehetséges ez...

Jogilag hogyan lehetséges ez hogy bármilyen online tartalmat ingyen el lehet érni?

Figyelt kérdés

Pl bármilyen netflix sorozat, vagy akármilyen film kb már a megjelenés napján fent van teljesen jó minőségben.

De még a játékok is, amiket elvileg fel kell "törni".


Így végülis mi értelme bármiért is fizetni, ha ingyen letöltheted?


A kiadók, filmgyártók semmit se tehetnek?


Mert nincs olyan játék amit nem lehet ingyen letölteni.


Ritkán van olyan hogy valami denuvo nevű extra védelmet raknak a játékokra, de azt is feltörik, csak idő kérdése...


2022. dec. 3. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

"Így végülis mi értelme bármiért is fizetni, ha ingyen letöltheted?"

Igazi magyar mentalitás...

2022. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Semmit sem tesznek, mert a legtöbb ember egyáltalán nem ért a számítógépekhez meg az internethez. Inkább fizeti a streaming-et kényelemből, minthogy elkezdjen mókolni.


Nézd meg pl. hogy a mai napig a PC-használók 1%-a használ csak Linuxot, pedig már ilyen Gentoo meg LFS-eken kívül sokszor könnyebb használni, ha nem tojod össze magad egy parancssortól, mint a horrorisztikusra sikerült Win 11-et.

2022. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem nagyon tudnak mit kezdeni velük. Bezárják az egyik oldalt, másnap már ott van egy másik. Most pár napja a zblibrary csukott be, ami a legjobb könyvletöltő oldal volt, de már vannak új oldalak, ahol szintén elérhető szinte bármi.
2022. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért van amit nem lehet,én is próbálkoztam már egypár játékkal,filmmel és az Istennek se sikerült letölteni.
2022. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
#4 Lehet azt, csak vagy fizetős oldalon van, vagy usenet-en vagy a darkweben.
2022. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4-es Eddig én még mindent megtaláltam, csak lehet, hogy a google nem dobja ki az oldalt a találatok között.
2022. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Oké linux, mármint melyik? Mert kb 100 féle build van.


Szerinted aki nem képes egy torrent trackerre regisztrálni, vagy beírni googléba hogy onlinefilmek, az majd parancssorból fog telepítgetni?

Azért használ mindenki windowst mert a játékok 90%-a arra jelenik meg.


Nem ez a lényeg. Hanem az hogy én a szándékot se látom. Nem nagyon harcolnak az illegális letöltések ellen.

2022. dec. 3. 17:41
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Kalózkodás esetleg? Az ilyeneket pedig normál esetben napokon belül törlik a videómegosztókról. Megjegyzem, Németországban ilyesmiért simán kimennek hozzád a rendőrök, elkobozzák az elektronikus eszközeidet, aztán majd a tárgyaláson helyre tesznek.
2022. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%
#8 Erre való a VPN...
2022. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
#7 A mai linuxokon már minden játék megy kivéve a FortNite-ot a fos anticheat-je miatt. Én pl. most RDR2-őt meg Overwatch-ot tolom Opensuse alól.
2022. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!