Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csöveseket felbérelni bűncsele...

Csöveseket felbérelni bűncselekmény, hogy zaklassanak egy rosszakarót? Természetesen nem életveszélyes dolgokra gondolok, csak élhetetlenné tenni az adott személy életét. Van pár csöves ismerősöm akikkel nagy cimborák lettünk és olcsón melóznak.

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen. A zaklatás bűncselekmény.
2022. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
És hogy gondoltad, miket tervezel? Én el sem tudom képzelni, mit tehetnének a csövesek, hogy el akarjak menekülni innen.
2022. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Múltkor három csöves spanom odakulázott és odahugyozótt egy rosszakaróm ajtaja alá. Azóta a rosszakaróm úgy viselkedik mint egy kisangyal.
2022. dec. 17. 20:04
 4/11 Hans Pötterman ***** válasza:
2022. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy is rossz ötlet, csináld csak!


aztán majd te fogsz úgy viselkedni, mint a kisangyal, mikor idéznek a bíróságra! 🤣🤣🤣, hogy lehet valaki, ekkora életképtelen szerencsétlen! -oké, most töröltetni fogod a válaszom, mert nem tetszik, de a modi is ezt fogja gondolni, amit én...

2022. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Nem töröltetem. Mindenki úgy rendezi a konfliktusait ahogy tudja.
2022. dec. 17. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
6! Akkor b@@@d meg ne így rendezd mert jó esetben pénzbüntetést, rossz esetben felfüggesztett börtönt kapsz, szeretnéd?
2022. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

"Múltkor három csöves spanom odakulázott és odahugyozótt egy rosszakaróm ajtaja alá. "


Ez többféle bűncselekményt is megvalósít egyben. :)

2022. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

"14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír.

(...)

(3) A részesekre is a tettesekre megállapított büntetési tételt kell alkalmazni."


Szóval hiába csináltatod meg mással a piszkos munkát, ugyanannyit kapsz, mintha te csináltad volna.


Ez és múltkori kérdésed pedig már önmagában egy tök jó bizonyíték.

Azt hiszed az ismerősöd nem fordul(t) rendőrséghez? Kis naiv.


Szóval írd csak ki tovább a kérdéseid. Eddig "ügyes" vagy.

2022. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, csak jól gondoltam én, hogy valamilyen altesti/alpári vonatkozása lesz ennek a nemes bosszúnak!


(A 10-es vagyok a másik kérdéstől)

2022. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!