Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bírói gyakorlatban mennyire...

A bírói gyakorlatban mennyire van jelentősége, mennyire tudnak bárkit is elítélni ezmiatt?

Figyelt kérdés

Pl: Ha más bizonyíték nem áll rendelkezésre csak egyetlen egy kiosztott Ip cím ami tényleg annak a tulajdonát képezte akit bíróság elé állítottak. Ha más nem áll rendelkezésre mint bizonyíték, mennyire tudnak bárkit is elítélni egyetlen egy Ip cím miatt? Eltudják egyáltalán ítélni az illetőt?


Az egyik ismerősömet vádolták meg valamivel, annak az Ip címe volt elméletileg a ludas. Lefoglaltak rengeteg számítástechnikai eszközt, be is vizsgálták őket, de konkrétan nem találtak benne semmit se. Vissza is adták őket neki. Szóval mit gondoltok elfogják egyetlen egy Ip cím miatt ítélni? Márciusban lesz az utolsó tárgyalása, baromira kíváncsi leszek mit alakít a bírói gyakorlat. A véleményeteket azonban kíváncsi lennék. Felmentik? Vagy elítélik egyetlen egy Ip cím miatt?



2023. jan. 10. 03:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam, ezt nem én találtam ki. Nincsen más bizonyíték, mivel a bizonyítási dolgokat mondták nekik. Ott egy Ip cím volt. Ennyi az egész.
2023. jan. 10. 09:31
 12/29 Pintér László ***** válasza:
De mi a vád?
2023. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Közveszéllyel fenyegetés bomba fenyegetés emailes dolog....
2023. jan. 10. 12:42
 14/29 anonim ***** válasza:
Ezeket pedig manapság NAGYON komolyan veszik.
2023. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ez esetben hidd el ki fog az derülni Ő volt , vagy nem.Jobb lenne ha nem hazudna, ha ő volt.Az ügyészek sem hülyék, nem csinálnak plusz munkát, ha nem kell.
2023. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam, nem ő volt. Őt vádolták meg mert az Ip címe. Csak arra meg bárki ráléphetett. Az Ip cím nem személyigazolvány. Komolyabb büntetés nem lehet, mert az ügye 0-3-as....
2023. jan. 10. 18:12
 17/29 anonim ***** válasza:
Aha persze bárki ráléphetett… még mindig mindom, ha már bíróság előtt van fel nem mentik. Főleg igy nem. Kap egy felfüggőt, hálisten az erkölcsi ugrott is ugy
2023. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem kell okoskodni. Tudom amit tudok.kérdésem se ez volt
2023. jan. 11. 01:33
 19/29 anonim ***** válasza:
Valami alapján vádat emeltek, szóval ott van a tarsolyba még valami.
2023. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi nem volt. Egy Ip cím alapján emeltek vádat. Volt kirendelt ügyvéd, semmit nem ért. Felfogadott egy meghatalmazott ügyvédet, na az meg kotorta a szart. Az ügyészségi meg a rendőrség se erre számított. Azt hitték nem lesz ügyvédje. De lett. Ha nem a meghatalmazott ügyvéd lett volna, már rég elkadzálták volna.
2023. jan. 11. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!