Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Előre utaltam 82.000ft.ot egy...

Előre utaltam 82.000ft.ot egy illietőnek egy termékért cserében de semmit nem kaptam mit lehet ennek érdekében tenni ? (Pl:. Rendőrségen) Számla szám alapján vissza tudják nézni hogy kié a számlaszám?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem szabad előre utalni, így már semmit sem tudsz tenni
2023. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Telefonszám és bankszámlaszám megvan azzal nem tudnak mit kezdeni? (+ Sokan feljelentést tettek ellene)
2023. jan. 22. 14:17
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
Tehetnek, el is ítélhetik, de azt a pénzt te többé nem látod az biztos.
2023. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2023. jan. 22. 14:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bűncselekmény, simán elítélik, te pedig polgári peres eljárásban jó eséllyel visszaszerezheted a pénzed. Akkor még a perköltséget is fizetheti a kártérítés mellett az a büdös szardarab. Első körben irány egy jó ügyvéd, aztán pedig a rendőrség!
2023. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, ha többen is megtették, összevonják a nyomozást, de....... Általában ilyeneknek nincs semmi a nevén, vagy is nem lesz mit lefoglalni. Bebizonyosodik a csalás, a jog, a csalást bünteti. Te járhatsz tárgyalásra, meg is büntethetik, Viszont a károd megfizetését, egy általad indított perben mondják ki, hogy ennyi jár neked, de mint írtam, arra szoktak vigyázni, ne legyen olyan értékük, amiből téged kártalanítani tudnának. Összegezve, pár év bíróságra járás, második pernél fizetsz és lesz egy hivatalos papírod, hogy tartozik neked.
2023. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
einstein...
2023. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Milyen platformon?

Mikor rendelted?

2023. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#6 Ha nem fizet, akkor le is ülheti(nyilván a büntetőeljárás során felmerülő polgári jogi igényre gondoltam). Ha pedig annyira nulla az emberke, attól még a végrehajtás vele marad mindaddig, amíg ki nem fizeti kamattal együtt. Keine munka, keine tulajdon, nagyszerű.
2023. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utána jártam és mostmár minden megvan róla

Név

Lakcím

Telefonszám

Még a Személyigazolvány és lakcím száma is képpel együtt remélem így már a rendőrség tud kezdeni vele valamit.

2023. jan. 22. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!