Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
91%
Bizony lehet.
2023. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:
Pontosan mi?
2023. febr. 15. 07:34
 3/100 anonim ***** válasza:
11%

Nyugi, a TASZ biztos segít.

A mostani pedofil tanárt is ők fogják védeni 🙏

2023. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz bajod ebből.


Múltkor volt már hasonlóról kérdés, bemásolom ide az ottani válaszom:


Megtörtént eset, 18 éves kamasz srác elment buliba, odament hozzá egy lányka tetszelegni neki.



A srác eleinte lepattintotta, majd végül beadta a derekát. 14-15 évesnek tűnt a lányka, aki 16 évesnek vallotta magát. Smink volt rajta, felsőtesti adottságai miatt valóban többnek nézett ki.


Szexuális cselekmény (...) történt, a szereplők hazamentek. Később a lány anyja felkereste a srácot, hogy mit képzel, hogy a 13 éves lányát ő megrontotta stb stb.



A srác végül megúszta, mivel hiába kérdezte a koráról a lányt, 16-nak állította be magát. A srác részéről pedig nem volt elvárható, hogy a lány valódi korát megállapítsa az adott szituációban (testi tulajdonságai, megjelenése, valótlan allítasa miatt).

2023. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
85%

4es válaszra

Én alapból bírom ezeket a véranyákat akiket az nem zavar, hogy a 13 éves lányuk kipakolt tőgyekkel kisminkelve jár partyzgatni, de ha valaki beakassza neki a csapszeget akkor már ő felkeres ám biza

2023. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim válasza:
89%

És azt gondolod hogy majd rögtön rohan a bíróságra feljelenteni téged? Jó ízlésed lehet ha az ilyen nőket szereted...


Mindemellett, amennyiben instagrammon beszélgettetek hogy szeretnétek még szexelni, akkor írásos bizonyítékod is volt rá hogy beleegyezett, valamint jó indokod volt azt gondolni hogy 14 év fölött van (a beleegyezési korhatár Magyarországon 12/14 év, igen, akkor is ha mások éppen máshogy gondolják).

197 és 198-as paragrafus: [link]


De persze, nyilván, rögtön miután megbeszéltétek hogy élveztétek a szexet és szeretnétek még, rögtön rohan a bíróságra, mert ez borzasztóan logikus. Akkor ennyi erővel a szüleitől jobban félhetnél (ha velük lakik), hogy lehet ők majd pont elfogadhatatlannak tartják hogy a lányuk ugyanazt csinálja amit ők maguk is csináltak amikor megfogantatták a lányukat...

Nyugodj meg, ha nem rohan mindenféle hivatalos papírokat kitölteni, akkor néhány random ismeretlen internetes kommentelőn kívül kutyát sem fogja érdekelni hogy éppen ti most szexeltetek.


Addig is, húzz gumit. Egy nem kívánt terhességből nagyobb baj lehet.

2023. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
71%

Necces ügy, de a körülményeket azért vegyük figyelembe.


Egy olyan szórakozóhelyen ismerkedtetek, ahová nem engednek be 18 éven aluliakat, a külseje alapján se lehetett gondolni, hogy 13 a csaj, az meg reálisan nem elvárható ilyen helyzetben, hogy személyigazolványt kérjenek a csávók a csajoktól.


De legközelebb inkább legyen eszed, és korodbeliekkel ismerkedj.


De még azokkal se túl okos dolog gumi nélkül 10 perc ismeretség után kefélni, ki tudja, miféle nyavajákat szedhetsz össze az ilyen könnyen kapható ribiktől.

2023. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk 16-nak talán esetleg kinéző lányokat sem igazán értem, hogy miért pocsékolgatsz 20 éves létedre. Ha kiderült volna anno valakiről, hogy 13, tuti, hogy durván paráztam volna, ez simán büntetőjogi kategória.
2023. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
2%

Mert a fiatalokban még nem kotyog a kisbüdös :D


Amúgy igen, 14 év alattival bcs kat, de itt a kérdező büntethetőséget kizáró okkal rendelkezik (tévedésben levés).

2023. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim válasza:
100%

#9 08:33

Kérlek linkelni tudnál ehhez forrást? - #6-os

2023. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!