Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
 21/100 anonim ***** válasza:
67%

Jó, tegyük fel, a kislányék megteszik a feljelentést.

- Ki tette?

- Kandúr Béla


Bélát megtalálják, meghallgatják. el is mondja, hogy igen, volt egy 18+os diszkóban, odament hozzá egy lány, aki 15 évesnek vallotta magát, és annyinak is látszott, igazolványt nem kért el, mert Béla nem BKV ellenőr..

Megtörtént, másnap derült ki, hogy csak 13 a csaj.


Jó. Kislány vissza, miért mondta a srácnak, hogy 15 amikor nem annyi.

Lány: de ő mondta

Srác: de ő nem mondta


Egy állítás, egy tagadás.


Utólag már nincs az a nőgyógyász, aki megmondja 1 hét után, hogy a kislánynak ki formálta át a szűzhártyáját.


Ha mégis megindul egy eljárás, akkor meg fogják szüntetni, mert a srác tanúvallomás során (ahol igazmondasi kötelezettség terheli) azt fogja mondani, hogy őt félreinformálta egy egyébként is kérdéses életkorú\kinézetű lány.


Majd a lány is tanúvallomást tesz, ahol igazat kéne mondania. Ha nem, akkor hamis vád, ennyi. De az meg már a kislány részéről büntethetőséget kizáró ok, mert csak a kiemelt bcs-k esetén száll le 12 életévre a büntetőség.


Jaj, na szóval összefoglalva nem lesz ebből semmi még akkor sem ha valaki megkezdi a procedúrát.

2023. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
100%
Ha böri nem is lesz belőle, gyerektartás még játszik, ha sikerült felcsinálni a lánykát...
2023. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
17%
Bizonyítsd rá, hogy ő az apa. lehet olyan buli volt, hogy örüljünk, ha nem fog ugatni a gyerek.
2023. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
100%

Hát simán lehet böri is és gyerektartás is. Gondolom, gumi nem volt, a kiscsaj se védekezett, simán teherbe esett.

DNS-sel egyből lehet bizonyítani, hogy ki az apa, és nem mellesleg a kiscsaj bármikor bemondhatja, hogy ő meggondolta magát, és csak pettingelni akart, de te nem álltál le. A bíróság ilyenkor hajlik a gyereknek igazat adni.


Az ilyen bcs pedig nem évül el.


Gratulálok.


Enyhítő körülmény, ha feladod magad, és beismerő vallomást teszel.

2023. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
100%
Igazat akkor fognak adni, ha bizonyíték is lesz.
2023. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 A kérdező kommentje:

Nekem a csaj azt mondta, hogy márciusban tölti a 18at. Azt is, hogy szed bogyót, de ezek után kételkedek ebben.


Ha tudtam volna, hogy gyerek nyilván nem viszem haza. Őszintén én érzem magam áldozatnak, átvert és ezzel jogi bajokat zúdít rám.


Az instáját csak megadta, de nem beszéltünk

2023. febr. 15. 14:15
 27/100 anonim ***** válasza:
92%

Hazaviszel egy csajt a buliból, akiről azt se tudod, kicsoda, hány éves és elhiszed neki, hogy bogyót szed, azt megdugod natúrban? Te sem a farkaddal gondolkozol...


És még én éreztem anno furán magam, mikor 2 hete randizgattam egy csajjal, aki 21-nek hazudta magát, aztán kiderült, hogy csak 18 és szégyellte magát. Azt hitte, hogy 24 évesen nem fogok vele foglalkozni, ha fiatalabb.

2023. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjuk már, ez a srác kamuzik, kicsit sem eredeti a mostani botrány után. Csak kicsit szánalmas. Gondolom, sem az anyukájától, se mástól nem kapott elég figyelmet.

Szerintem menj prostihoz, kérdező!

2023. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk tök mindegy hány éves, de random nőket haza vinni, idegeneket, elég gáz mindenképpen.Némi bünti helyretenné a hianyzó lelkivilágodat.Amúgy 13 éves nem tud kinézni felnőtt nőnek, akkor sem ha azt hazudja.
2023. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan azt akarod beadni nekem, hogy egy 13 éves csajt 17 évesnek néztél?

Kapjál hererákot, ha nem igaz?


De mondom, hogy troll vagy öcsi.

2023. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!