Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
 51/100 anonim ***** válasza:
100%
#50 - ez ma nem így működik. diszkós ismerkedés és hajnalban irány az ágy. vagy előbb. másnapra elfelejtve és jön a következő.
2023. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
69%
#51 Akinek ez így működik, az meg vállalja az esetleges következményeket!
2023. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
10%

nincs következmény. csak jön a következő :)

ne vicceljünk már, akinél így működik? hát egy szombat esti diszkó kb mindenkinek így működik.

2023. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
100%
Magadból indulsz ki. Nem mindenki hajt egyéjszakásokra.
2023. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
90%
aki benne van az éjszakákban, az igen
2023. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz mást mint bízol benne hogy hasonló lesz mint amit Itt írtak hogy nem tudhattad és akkor fel mentenek de tudni kell hogy ez nem feltétlenül mentség merthogy a bűncselekménny el lett követve. Szerintem egyáltalán nem túlzás személyi igazolvány kérni a következő esetekben mert ha most fel is mentenek ismered a mondást addig jár a korsó a kútra... Én nem vagyok a Papod hogy elítéljelek azért mert így szexelsz De jó tanács egy ilyen életmód mellett fokozott óvatosság jogi értelemben is.

Ha ezt meg is úszod a jövőben mindenképp.

2023. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk mar azokat a valaszokat hogy nem nezhet ki idosebbnek...

Mar 6 evvel ezelott is ugy nezett ki jopar lany a 9. Osztalyban hogy azt hittem felnottkepzesre jottek mint mi!

Volt pofara eses, hogy csak 14 evesek, aztan 24 nek mondanad oket.

2023. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
0%

Most is lekapcsoltak Orosházán egy pedofilt aki 13 éves lányt basz.tt meg..Az egy dolog hogy kap 10-15 évet,de van BV ismerősőm..A pedofilokat bent 5 hónap alatt megölik

.

2023. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
28%
Bocsi hogy kicsit el terelem a témát De mi van ha személyit a misit a 13 éves és úgy meg dugjuk? Felmentés minden esetben vagy akkor is elkövetett bűncselekménynek számít?
2023. febr. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
100%

valaki érti az 59-est?

egyébként attól még hogy elkövetetett, lehet felmentés a vége (de általában csak elméletileg).

itt az a kérdés, hogy a csaj tesz-e bármilyen lépést. ha nem, akkor annyi.

2023. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!