Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
 81/100 anonim ***** válasza:
0%

Biztos egy vekony kis csitri volt akinek nem ernek össze a combjai

Mar csak azert is hagyd ott mert csutka vekony

2023. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
100%

79

honnan veszed, hogy a 13 évessel szexelés pedofília? nem, nem az. akkor lenne az, ha biológiailag még nem fejlett gyerekkel tette volna. de ahogy olvassuk, nem valószínű, hogy erről van szó.

a jog egy más kérdés, az nálunk 14 évnél húzza meg a határt (de ha még nincs 18 az illető, akkor 12 évnél), viszont nyilván te is látod, hogy ez egy nagyon egyénfüggő kérdés. van aki 12 évesen olyan fejlett mint egy 15 éves, és fordítva is igaz.

nehéz erre általánoságot mondani.

2023. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
0%
@82 Kérlek, ezt a véleményedet posztold ki Facebookon is, saját névvel, imádnám az eredményeket.
2023. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
100%

ez nem az én véleményem, ez nemzetközileg elfogadott norma a pszichológiában, pszichiátriában, na meg a jogban.

ne haragudj, hol élsz?


egyébként sokszor volt ez már téma facenookon is, ahol valóban az erkölcsi harcosok először lerohannak, de aztán pár hét alatt kénytelenek belátni az igazamat, a csendes szakmabeliek pedig csak óvatosan egyetérteni.


mi az, ami ebből felfoghatatlan számodra? most már érdekelne, mert szerintem elég egyértelműen értelmezhető.

2023. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
88%

Anno nekem is volt egy 13 éves nem volt belőle semmi mert amúgy nem tudta volna meg senki .


De mikor 14 lett és terhes azt be kellet jelenteni az volt a szerencsém hogy februar 20 született a csaj és a gyermek az orvos szerint áprilisban fogant

Ezt a rendőrség is megnezte .


És utána mivel elettarsak lettünk nem indult ellenem vizsgálat de simán bevartak volna ha nem lett volna közös gyerekünk és kiderul .


Mondjuk nálad csak 1 szer történt meg ahogy olvasom az biztos enyhítő nálunk rendes kapcsolat volt egész 17 éves koráig együtt voltunk .

2023. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
79%

85 vagyok ha terhes 13 évesen akor utánad mennek és azt nem lehet megúszni.

Ha nem és csak 1 este volt szerintem nem kell izgulni sok van ilyen .


Nekünk kislányunk lett most már nagyobb. szoktunk viccelni én mondom neki hogy megvedtem az abortusztol (mert rajtam kívül mindenki azt akarta ) ő meg megvedet a börtöntol kvíttek vagyunk 😀😀

2023. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
76%

Lehet - e bajod, kérdező?


Jogilag nem.


DE az apját lehet, nem fogja érdekelni a jog, amikor majd Téged elkap.....

2023. júl. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan honnan tudna meg apja kikel kavart a lánya?

Miért ti otthon minden szexpartnerol beszamoltatok?

😀


Egy kislány nem az apjával fogja megtagyalni kivel szexelt vagy ki tetszik neki .


13 évesen már egyes lányok perverzek nagyon.mutogatjak magukat buliba járnak isznak és szexelnek

Talán csak 10% ilyen de akor is

le kéne vinni a határt 12 re aztán akor nem lenne sok ilyen probléma nem kéne felesleges ügyeket csinálni ezekből.


12 alatt az tényleg pedofília és buntesuk de felette minek .

2023. júl. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
100%
#88 A törvények szerint egy 12 évest is megdughatsz bűntetlenül, ha te magad 18 alatt vagy.
2023. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
12%

Hát ja ha 18 alatt vagy igen akor 12 a határ.


de a csajoknak sokszor az idősebb tetszik mert az vehet neki cigit piát vagy elviheti kocsival ide oda vagy van albérlet vagy szoba vagy valami hely ahova felviheti stb.

6 8 év korkulombseg semmi szerintem .


Én 18 alatt nemtudtam senkit felszedni meg úgy őszintén nem is tudtam volna hol csinálni velük a csajaim otthon sose lettek volna szalonkepesek.

Hazavinni szülői házba meg cink szerintem.



Mikor már volt kocsim akor már tudtam kocsiban dugni a csajokat az erdoszelen ilyesmi.


El kell fogadni egy férfi min 4 5 évvel később tud szexelni a lányoknak semmit nem kell biztosítaniuk nekunk meg igen ez régen is így volt most is így van.


12 évesen kezdenek már pasizni a lányok akor kezdi őket érdekelni a dolog.azt kéne legalizaltatni 18 felettiekre is.es akor nem lenne problemazas enis csak fejből 4 ilyen hataratlepeses kapcsolatról tudok hogy felnottek szexeltek 13 evesel szóval ez gyakori szerintem.

2023. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!