Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mi lesz a büntetés...

Szerintetek mi lesz a büntetése a 15 éves fiút molesztáló tanárnak?

Figyelt kérdés
Láttam még büszke is rá amit tett miszerint ez úgymond belefér nem nagy ügy szerinte ez elég szomorú
2023. febr. 15. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha párttag, akkor semmi.
2023. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Már fiatalabb fiúk is képbe kerültek:


[link]


Szerintem a Soros-hálózat be fogja védeni, felmentik, akármi is lesz a vád (ha lesz)

2023. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Semmi.Azt kellene tenni vele mint Freddy Kruegerel-szülők összefognak és rágyújtják a házát.
2023. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha beleegyezéses a dolog, akkor nem történt bűncselekmény.

A kérdés, hogy a srác mit fog vallani.

2023. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Semmi, mivel nem követett el bűncselekményt. Nincs róla szó, hogy a gyerek nem egyezett bele. Az más kérdés, hogy remélhetőleg ezután nem fogják gyerekek közelében alkalmazni, de a jelenlegi törvények szerint egy 15 és egy 39 éves férfi kapcsolata teljesen legális (tegyük hozzá, sajnos).
2023. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miféle büntetésről zagyválsz te itt össze?


Egy 39 és egy 15 éves szexuális kapcsolata körülbelül annyira érdekes büntetőjogi szempontból, minthogy a feleséged félrekúrt vagy hogy elmentél venni egy sört.


Ha másra nem is, arra talán jó lesz ez az eset, hogy a sok amerikai filmből meg mémből tanuló pronyó megtanulja, mi az az ún. beleegyezési korhatár, s mi ennek a mértéke idehaza. Torkig vagyok már ezzel a sok félnótás idiótával, akinek gőze nincs a jogról, de azért ítélkezne.

2023. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem történt bűncselekmény, így nyilván semmi. De nem tartom kizártnak, hogy a 15 éves majd elmondja, hogy hát ő nem is akarta stb stb stb.


nem ismeremc a részleteket, de azért nem hinném, hogy akarata ellenére törtét köztük a dolog. Azért mert ő magasabb státuszú ember, nem kötelező lefeküdni vele.


Ha volt beleegyezés, akkor nem történt bűncselekmény, így a büntetés nyilvánvalóan semmi.

2023. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi, mivel nem követett el bűncselekményt. Nincs róla szó, hogy a gyerek nem egyezett bele. Az más kérdés, hogy remélhetőleg ezután nem fogják gyerekek közelében alkalmazni, de a jelenlegi törvények szerint egy 15 és egy 39 éves férfi kapcsolata teljesen legális (tegyük hozzá, sajnos)."


Egy dolgot nem értek. Ha a 15 éves egy 20 évessel fekszik le, az mivel jobb? Értem én a korkülönbség az kisebb, de ha valaki 15 éves, akkor ő 15 éves marad bárkivel fekszik le. Akkor ennyi erővel lehetne baj az is, ha egy 15 éves lány lefekszik egy 25 éves sráccal, nem?


Persze azért tegyük hozzá, hogyha a 39 éves nem férfi lenne, hanem nő, akkor máris kevésbé ítélnék el, mintha 39 éves férfi lenne 15 éves lánnyal. (Ez esetben a 15 éves is fiú, csak a kettős mércét akartam bemutatni).


zóval ha egy 30-40 körüli nő lefekszik egy 15 éves sráccal, akkor a srácot az osztálytársai jól megdícsérik érte és irigylik, de ha 15 éves lánnyal feküdne le idősebb férfi, meg akarnák lincselni érte.

2023. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!