Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elrejtem az IP címemet,...

Ha elrejtem az IP címemet, hatósági szervek attól még láthatják ha akarják?

Figyelt kérdés

Nem találtam jobb kategóriát, illetve a számítástechnikán gondolkodtam, de ott nem biztos hogy tudnának választ adni.

Köszi ha valaki tud válaszolni.



2023. febr. 18. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha VPN mögött vagy, akkor még lehet vissza tudják göngyölíteni ha nagyon akarják, de ahhoz kb, olyan súlyossági gyanú kell, hogy mittomén azt feltételezik, hogy terrorcselekményre készülsz elő, és erre a netes előzményeiden keresztül találhatnak bizonyítékot.
2023. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt nem értem mi az a VPM, de nem ilyen súlyos a helyzet.

Köszi, ment a zöld.

2023. febr. 18. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy kívántad "elrejteni" az ip címed?
2023. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Nyilvános internetekrol intézd a gyanús ügyeket és használj proxy böngészőt. A többit nem lehet kideríteni.
2023. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as: feldobja lehetőségként. Bal felső sarok, csak így tudtam befotózni.


"C:\Users\Te\Desktop\IP.png"


4-es: Itt pl apró dolgokra gondoltam, mint pl rendőrség, stb... szóval semmi komoly.😁

2023. febr. 18. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Tolmácsot kérek.
2023. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak a gondolatodból tudják kiolvasni. Ha elfelejtetted, akkor annyi.
2023. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, mi a VPN, a saját gépedről akarsz linkelni, egész biztos vagyok benne, hogy az IP elrejtésedet egy sima számtech órán visszacsinálnák.
2023. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs erre idejük. Kint kell lenni és traffizni, meg büntetni értelmetlenül kihelyezett táblák miatt. :)). Attól, hogy rád szánnak éveket a nyomozásra nem lesz államkasszába bevétel, szóval ha tényleg nem olyan ügyről van szó ami nemzetbiztonsági kockázat, kutyát nem érdekel mit csinálsz.
2023. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2 : VPN egy szolgáltatás, amire ha előfizetsz, akkor azon a vpn szolgáltaton keresztűl fog kapcsolodni a géped az internetre. Tehát a hatóság nem tudja ki vagy, csak a VPN számítogépét látja. A VPN cégek pedig azt igérik, hogy semmilyen adatot nem adnak ki a hatóságoknak, már csak azért sem, mert semmít sem tárolnak, tehát még ha kényszerítenék őket, akkor sem volna mit kiadni. Ezt igérik, de hogy ez a valóságban mennyire teljesül az szerintem bizonytalan.


A másik megoldás ha a TOR hálozatra csatlakozol. Ami abból áll, hogy letöltöd a TOR böngészöt, és azzal internetezel. A TOR böngésző automatikusan felcsatlakozik egy többszörösen titkosított, összetett szabadfelhasználású hálozatra. Jelen tudás szerint visszafejthetetlen.

2023. febr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!