Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelentenek ezek a bérlistán?

Mit jelentenek ezek a bérlistán?

Figyelt kérdés

Pl. nettó bér: 60.000 Ft

Hóközi kifizetés visszavonása: -60.000 Ft

Átutalt összeg: 0 Ft.

Nekem átutalták a nettó bért, de átutalt összegként 0 Ft szerepel. Ez esetben vissza kellene fizetnem a munkáltatónak az összeget? Elkezdtem egy olyan munkahelyen dolgozni, ami nem vált be, így 1 hónapon belül felmondtam.



2023. márc. 11. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A hónap közben volt egy téves átutalás elindítás, ezt jelezték, ez a -60000Ft.

A hó végén megkaptad a fizetésedet.

Szóltak volna ha kérik vissza a pénzt, hidd el!

2023. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mivel felmondtál, nem a "rendes", szokásos fizetési rendben kaptad meg a fizetésedet, ezért lett belőle hóközi kifizetés.
2023. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm. Továbbá még az szerepel, hogy tárgyévi szabadságóra 3 óra, kivett szabadságóra 6,75 óra, akkor a maradék 3,75 órára elszámolt összeget vissza kellene utalnom? Felmondás napján keletkeztek ezek az órák.
2023. márc. 11. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell visszautalnod ha nem kérik.

Tényleg nem szokása egy cégnek sem többet fizetnie, mint ami jár szerintük is, emiatt nem kell aggódnod. Majd ha nekik valami gondjuk van akkor meg fogják mondani.

2023. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!