Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lesz gond emiatt a munkámban?

Nem lesz gond emiatt a munkámban?

Figyelt kérdés
Ruhaboltban takarítok napi egy órát délelőtt. A munkáltató elküldött üzemorvosi vizsgálatra. A beutalón be volt jelölve a fokozott baleseti veszély. Le vagyok százalékolva. A határozatban az van, hogy nem végezhetek balesetveszélyes munkát. Kaptam egy ideiglenes nem alkalmas minősítést. Ennek ellenére a főnökkel megbeszéltem hogy járok dolgozni. Félek nehogy megharagudjon, amiért az üzemorvosnál bemutattam az egészségügyi dokumentációt. Az üzemorvos új beutalót kér ahol nincs beikszelve a balesetveszély.
2023. márc. 31. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
És egy ruhaboltban pontosan milyen balesetveszélyes takarítás van ? Amúgy én Sportfactoryban dolgozok mint raktáros és eladó és az egyetlen veszélyes dolog ami történhet hogy raktárban a létráról leesek, szóval nemtudom hogy egy takarítónál napi egy órában milyen balesetveszélyes dolgok jöhetnek elő xd
2023. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1


Megcsúszik felmosás közben a vizes kövön és megüti magát.Véletlenül összeönti a sósavat és a hipót aztán belélegzi a keletkező mérges gázt.

2023. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2es Ezeket otthon is megteheted, attól még nem lesz balesetveszélyes az otthoni takarítás ember xd Mondjak neked balesetveszélyes munkahelyet ? Építőipar tetőfedés na az egy baromi veszélyes munkahely több mint egy évig dolgoztam benne, de egy ruhabolti takarítást ne nevezzünk már balesetveszélyes munkának
2023. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!