Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Körözött személy ki tud jutni...

Körözött személy ki tud jutni külföldre? ha igen,hogyan?

Figyelt kérdés
Ha valakit köröznek ki tud jutni külföldre? Mégis hogyan? Én nem tudom elképzelni,hogyha valakit keresnek az ki tud jutni. Köszi a normális válaszokat.

2023. ápr. 29. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, a Schengeni Övezetről teccett már hallani?
2023. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Schengeni országokba nem nagy kunszt, 100+ határátkelő van általában határellenőrzés nélkül, de a zöldhatáron is bárhol átmehet.


Nem schengeni országba már nehezebb, de ez is megoldható pl. hamis papírokkal, a raktérben elbújva vagy ugyanúgy a zöldhatáron.

2023. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És hogy nem veszik őket észre ha igazolják őket?
2023. ápr. 29. 22:06
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

#3

De hol igazoltatnák ha nincs ellenőrzés a határon? Feltéve hogy nem lopott autóval, lakott területen 100-zal hajtva megy át Ausztrián és Németországon :DDD Vagy téged csak úgy ok nélkül meg szokott állítani a rendőrség hogy igazoltasson?

2023. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazoltstják, és nemzetközi körözés van ellene, akkir szépen megfogják, és értesítik a társszervet.

A Marsról is haza tudnak vinni bűnözőket.

2023. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4. Hm. Most voltam Olaszországban. Hosszú lercekig álltunk a határon, mert az osztrák rendőrök mindenkit megállítottak.
2023. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha igazoltatják őket, akkor 99%, hogy észreveszik.
2023. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

#6

Jó, hát aki Ausztria felé Hegyeshalomnál vagy Rábafüzesnél akar átcsúszni, ahol tudhatóan 2015 óta rendszeresek (ha nem folyamatosak) az ellenőrzések, az nem éppen egy Richard Kimble :)

2023. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Lagzi Lajcsival, ha tudtam volna találkozni és beszélni, mondtam volba neki, hogy jobb, ha kimegy olyan országba, ahol nincs kiadatás, és megúszhatja a börtönt. Megtehete volna, pénze van. Nem olyan nagy kunszt, amit ő csinált, nem gyilkolt, nem testisértő, sokkal kisebb piszlicsáré dolog amit csinált. De az ő véleménye. Gyerekkoromban láttam egyszef személyesen egy koncertjén lépett fel. Ott voltunk a közönségben.
2023. ápr. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*ő döntése
2023. ápr. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!