Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha van egy rendőrségi ügyem...

Ha van egy rendőrségi ügyem és hazkutatni jönnek csak az érdekli őket amiért hazkutatni jönnek? Vagy részletesen minden érdekli őket visszamenőleg is?

Figyelt kérdés

Telefonon kB nekem az egész életem rajta van

Összes barát összes barátnő összes kommunikáció.

Pénzügyek vásárlás

visszamegyunk 10 évet tuti sok minden rossz dolgot lehetne találni törvénytelen dolgokat is ha részletesen nézi az ember .


Biztos kenyszergyogykezelesre kuldenenek 😀😀



2023. máj. 19. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kecskeprnót gyorsan törőld le
2023. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

20 évesen voltak kor alatti barátnőim akik azóta felnottek de csak nem nézik 6 8 évet vissza vagy igen ?


Már felnottek a csajok meg nem vagyunk rosszban de nem kéne vajkalni az ember magánéletében

2023. máj. 19. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Hoh pedig fognak.
2023. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha 18 mar elmultak azok a csajok akkor csak nem fognak onszorgalombol visszakutatni kivel mikor voltam szexuális kapcsolatban .

Ez csaknem az inkvizíció?

2023. máj. 19. 16:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Már ha a csajok kérnék akkor biztos lenne ilyesmi de csak úgy ha más ügyben folyik nyomozás csak nem járnak utána az egész eletemnek
2023. máj. 19. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ez a szakma egyik jó része
2023. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát nekem nagyon nem tetszik a szakmanak ez a resze 😀


Hol vannak a személyiségi jogok ?

Missinger üzenetekre nem vonatkozik valami korlátozás ?


Ha nekem visszaneznek 14 éves koromig akkor végém 😀😀

Sőt valószínű pszichológushoz is küldenek na akkor haza se megyek

2023. máj. 19. 17:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Közzé nem tesznek semmit🤷‍♂️ de azért csak megkell mindent nézni… tudod kitudja…
2023. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megnézni nézzek gyonyorkodjenek a meztelen testemben van par 😁 de ne vizsgalodjanak ki kivel hogyan és foleg ki hány éves volt.


Igyis parazok mint a fene gyűlölöm hogy mindent megnezhetnek hol a személyiségi jog??

Egész életem a telefonon van.

2023. máj. 19. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
A büntetőeljárás sikere múlhat rajta. Nem fogják megsérteni a személyiségi jogaid :)
2023. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!