Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok egy verekedésért?

Mit kaphatok egy verekedésért?

Figyelt kérdés
Összeverekedtem exem egyik rokonával. Hirtelen felindulásból történt, igazából csak kapott pár pofont, 1 öklöst meg a haját rángattam meg. 1-2 ütést én is kaptam, de ő járt szarabbul. Elég béna egy valami, valószínű feljelent, pedig fixen nem történt maradandó baja. Mit kaphatok ezért?
2023. máj. 23. 07:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem. Maximum 4-5 évet.
2023. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor asszem garázdaság. Asszem max. 2 év, de nézz utána. Ha eddig nem volt semmid akkor valszeg felfüggesztett.
2023. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
§ (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el. (2) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon belül gyógyul, az elkövető könnyű testi sértés vétsége miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2023. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem volt eddig semmim. A történtek okát esetleg figyelembe veszik? Vagy ez itt tejlesen mindegy?
2023. máj. 23. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Természetesen figyelembe veszik, ami lehet súlyosító vagy enyhítő.
2023. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#4: Tanúd van rá? Aki hajlandó is tanúskodni?
2023. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze van tanúm, édesapám. Egy bírósági eljárás folyik jelenleg exem és közöttem, mivel a családja belemagyarázta hogy a közös gyermekünk lehet nem is tőle van és hogy nekem fogalmam sincs hogy ki lehet az apa hisz akkora k**va vagyok (ez egyáltalán nem igaz). Szerintem rohadtul megalázó hogy egymagamra hagyott egy kicsivel, megcsalt, sorolhatnám, de még ellenem indul lejárató kampány meg mehetünk most dns tesztre egy 3 évessel akit eddig is leszartak, most meg jönnek a jogokkal mert ugye ha megkapják a láthatást mostmár vihetnék akárhova.. Emiatt telt be nálam a pohár, főleg hogy az anyja egy senkiházi munkakerülő nincstelen ronda szar..
2023. máj. 23. 11:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja és azt hiszik hogy majd én perkálhatom a dns tesztet mert tudják bizonyítani hogy én többször is találkoztam egy másik férfival (legjobb fiu barátom kiskorom óta hisz szomszédok voltunk)
2023. máj. 23. 11:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos, megértelek, de ezek egyike sem magyarázza a bántalmazást. Nem menti.
2023. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi az ami menti egyébként?
2023. máj. 23. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!