Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be hajthatja-e rajtam az...

Be hajthatja-e rajtam az egészségügyi cég a meg nem jelenési díjat harmadik féltől?

Figyelt kérdés

Menedzser szűrés során (amit a cég állt), CT után bejelentettek MRI vizsgálatra 128,000 Ft-ért szó nélkül.


Nekem se az időpont se a fontossága nem felelt meg. Nem szóltam nekik előre, hogy nem tudok menni. Hívnak az MRI klinikáról, hogy 50% díjat kiszámláznak az egészségügyi cégnek, mivel nem szóltam.


Behajtatja rajtam az összeget a cég?



2023. máj. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha átküldöd a céged által kötött szerződéseket, szívesen átnézem őket helyetted.
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ha olyan a szerződés.Egyre több ilyen szolgáltató bevezeti ezt és jól teszik, számlázza csak ki.Amúgy miért nem lehet szólni, hogy nem mész?
2023. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi a manóért kell embereket random bejelentgetni a haverok horror árú magánklinikáikba és nem megadni nekik a szükséges elérhetőségeket?
2023. jún. 6. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nyilván mindenki más a hibás ha te nem figyelsz oda.
2023. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!