Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érthető hogy egy egyetem...

Érthető hogy egy egyetem biztonsági őrei ennyire rám vannak állva?

Figyelt kérdés
Sokat mászkálok ott céltalanul csak úgy, az épületben és a mellette lévő parkban is. Nem vagyok hallgató csak ott mászkálok fel-alá vagy leülök, esetleg szimpatikusabb embereket megnézek közelebbről. És főleg a parkban amint megjelenek, elő jönnek a biztonsági őrök és figyelnek. Be még egyszer se szóltak, de nagyon figyelnek. Mintha valami közellenség lennék vagy nem tudom mi. És ez nekem nagyon sérti az önbecsülésemet, hogy ennyire rám vannak állva. Normális amit csinálnak? Pedig a park az még csak nem is egy zárt terület, egyetemhez tartozik de bárki oda mehet szabadon, nyitott terület
2023. máj. 28. 11:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Érthető.

Az oka pedig ez:

"Sokat mászkálok ott céltalanul csak úgy, az épületben és a mellette lévő parkban is. Nem vagyok hallgató csak ott mászkálok fel-alá vagy leülök, esetleg szimpatikusabb embereket megnézek közelebbről. "

Nekik az a dolguk, hogy vigyázzanak az épületekre és az oda járó diákokra, dolgozókra. Te meg veszélyforrás lehetsz. Azt teszik ami a dolguk, figyelnek téged, hogy mégis mi a fenét akarsz te ott.

Komolyan, miért nem mész onnan máshová?

2023. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi olyan veszélyes abban hogy ott mászkálok. Lassan sehol se szabad lenni
2023. máj. 28. 12:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

#3 Mindenhol szabad lenned. Ott is.

Nem szóltak hozzád, nem küldtek el. Azt teszik ami a dolguk, őrzik a rájuk bízott ingatlant és embereket. Tőled éppen úgy, mint másoktól ha kell.

2023. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Úgy érzem lassan az is megtörténik hogy elküldenek
2023. máj. 28. 12:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz fel mielőtt a parkba mész akkor nem leszel feltűnő jelenség.:)
2023. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen érthető, hogy az egyetemistákat megvédik az arra kóborló szatíroktól.
2023. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szánalmas ez az ország hogy már az is gyanús viselkedés ha valaki semmit se csinál csak mászkál és néz ki a fejéből
2023. máj. 28. 12:28
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a szánalmas, hogy nem veszed észre hogy valami miatt gyanús vagy.

Talán normálisan kell viselkedni és nem leszel senkinek feltűnő.

2023. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De nem tudom mi gyanús rajtam annyira semmi rosszat nem csináltam
2023. máj. 28. 12:46
 10/25 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a rendőröket is rádhívták volna.
2023. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!