Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nincs ilyen érzésetek Mórral...

Nincs ilyen érzésetek Mórral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy tettes kellett? Tessék itt van. Verjük rá az egészet erre a szerencsétlen hülyére. Lenyugodhat a nép, van eredmény produkálva, hogy mi történ Móron, soha a büdös életbe senki nem fogja megtudni...
2010. dec. 10. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem nem sokan lesznek akik mernek erre válaszolni, de én is úgy látom, ahogy te ...

mocskos és sötét egy ügy az nagyon, a statisztikát meg fenn kell tartani, így aztán bűnös kell mindenképpen, bár ez más bűncsleekményekre is igaz sokszor, hogy rohadtul nem érdekel senkit, hogy az igazi tettes avagy sem, csak legyen valaki, akire rá lehet húzni, és ehhez jól jön egy alibi nélküli "szerencsétlenebb" emberke, akinek nincsenek összeköttetései, és könnyű kikezdeni

na de ez itt magyarosrszág, igazából nincs mit csodálni a dolgon ... sajnos ez van (szted azt a fantasztikus 95 %-os sikerességet az ügyészség mégis hogyan tartja fenn? ugye nem gondolod, hogy mert annyira "ügyes"?)

2010. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Tulajdonképpen van ilyen érzésem, de azért egy gondolatot szeretnék hozzáfűzni törvényeink (bár azt hiszem máshol is így van) kapcsán.

Példa: 4 ember bankot rabol, ennek kapcsán lesz mondjuk 4 áldozat.

Tételesen egyikre sem bizonyítható, hogy azt az áldozatot ő ölte meg, egyik se vall a másikra, egyik se ismer el semmit, akkor a mai gyakorlat szerint, nincs elítélhető gyilkos.

Ez így rendben van?

2010. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

óóóó ne aggódj, ez itt nálunk nem probléma ... bevallom férfiasan, engem is ítéltek már pénzbüntetésre olyan miatt, amihez közöm nem volt, bizonyítva se volt, és akkor még az ügyvédem azt tanácsolta mindezek után, amikor háborogni mertem az igazságtalanság miatt, h inkább ne fellebbezzünk, mert olyan összefonódások vannak, hogy úgysem fognak felmenteni, hiába nincs bizonyítva, szal maradjak csak csendben, aztán nyeljem le


na ez itt magyarország kérem szépen, itt simán elítélhetnek akkro is, ha semmi sincs bizonyítva ... ez van

2010. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbbinak igaza van. Engem is ítéltek már el pénzbüntetésre olyan hamis tanukkal akik közelébe nem voltak a dolgoknak. Bepereltem őket ,hamis tanúzásért mert tudtam bizonyítani ,(az egyik kórházba volt , a másik pedig a munkahelyén)hogy nem voltak ott. Abból az ügyből persze nem lett semmi...

A tárgyalás csak egy színjáték , miután már az ügyészségen előre le van játszva minden ügy.

2010. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!