Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek tényleg ez a 60...

Szerintetek tényleg ez a 60 óra kötelezően elvégzendő közmunka fog javítani az oktatás és az érettségi színvonalán?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
hát rontani semmiképp nem fog, mert ettől már nincs lejjebb ;)
2010. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KTpearie ***** válasza:
72%
Rám ez nem vonatkozik így könnyeb beszélek, de nem vagyok kifejezetten ellene. Azt nem mondom, hogy akármi értelme lenne, vagy akár releváns lenne az érettségivel, de a sok nyikhaj aki az utcára szarik (képletesen) most majd el is takaríthatja. A kérdésre válaszolva nem, nem fog javítani sem az oktatás, sem az érettségi színvonalán, egyszerűen azért mert irreleváns ez a kitétel teljesen.
2010. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
maximum annyi előnye lenne, hogy jobban vigyáznánk a környezetünkre, mert akkor éreznénk hogy mennyi munka van benne...
2010. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Mikor akarják ezt bevezetni? Semmi kedvem sincs a hétvégéimet ilyen hülyeségekre kidobni...de most komolyan ennek mi köze van egyáltalán az oktatáshoz?
2010. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2010. dec. 13. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatás és az érettségi színvonalán semmit nem fog javítani.
2010. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kanóc válasza:
100%
Ugyanúgy fog működni, mint a kötelező sorkatonai szolgálat néhány éve: a társadalom felső harmadának a gyerekei valahogy megússzák majd, a többiek szívnak.
2010. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik évtől akarják bevezetni?? Mert ha nekem érettségire való tanulás közben ezzel kell majd foglalkoznom..........
2011. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez évi 15 órát jelentene ami szerintem nem észvesztően sok...nem értem a sok felháboródót.Az ötlet egyébként dicsérendő de sztem kevés az esély h ezt működésbe tudják hozni..
2011. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézus úristen jézus úristen...beleolvastam ebbe a blogba amit a kérdező beszúrt..hát jujj. az iskolao designról szóló részében olyan mintha a volt matektanárom gondolatait olvasnám :D
2011. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!