Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » ELMÉLETI KÉRDÉS. Elromlott...

ELMÉLETI KÉRDÉS. Elromlott bankautomata folyamatosan szórja a pénzt. Ilyenkor a pénzt meg lehet tartani, vagy vissza kell szolgáltatni a banknak?

Figyelt kérdés
Ha technikailag azt nézzük, hogy nem a pénzt felvevő rongálta, akkor nem ő tehet róla, de akkor is, bajba kerülhet, ha nem szolgáltatja vissza a pénzt a banknak?
2011. márc. 1. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a kávéautomata kezdte el "köpködni" a pénzt, én elraktam. Mind az 500 forintot :D

Egyébként jobb, ha visszaadja az ember. Kis pénzért nem éri meg kockáztatni, a sok pénzt még tuti, hogy kerestetnék

2011. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyszer hallottam olyat,hogy 10e helyet 20e-et adott ki a gép,persze 10-et vont le.Szinte azonnal rájöttek a banknál és mindenkitől levonták az összeget.
2011. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet tartani, de ilyen elromlást még sohasem láttam.
2011. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sőt mi több kötelező is megtartani, hiszen mint előttem írták a bank ennél lényegesen mocskosabb.
2011. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!