Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elkap egy rendőr az utcán,...

Ha elkap egy rendőr az utcán, hogy gáz-riasztó fegyver van nálam, azért mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Tegnap kirabolt 3 retkes cigány, és szeretném magam bebiztosítani...
2011. márc. 14. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 éven felüli vagy, akkor a helyi kapitányságon váltsd ki a viselésit. 2000Ft. 2-4 hét alatt megvan.
2011. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
8 cm alatti pengehosszúságú kést vagy szúrótőrt is hordhatsz magadnál.
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szegéény... ma én is kicsit beparáztam, volt pár retek a villamoson...


ha van rá engedélyed, akkor no para. menj be a sünökhöz, és kérdezd meg, h mik a feltételek.

Röhm-öt vegyél, az tuti. barátnőmnek is van, olyan édes, mikor ott figyel a kis retiküljében :D

2011. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megveszed,besétálsz a legközelebbi rendőrségre ugy hogy még dobozában van,2ezret befizetsz,2-3 hét múlva már küldik az engedélyt,és a rendőr semmit nem szólhat h nálad van
2011. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Engedély 2000 huf. Lennie kell kulcsal zárható szekrényednek és annyi. Igazoltatáskor meg mondod, hogy gázriasztó van nálad. Ha még épp nincsen meg rá az engedély akkor meg mondod, hogy épp most viszed a kapitányságra. Kb ennyi. Amúgy engedélyt váltsd ki, mert sokkal jobb, ha van valamit felmutatnod a rendőrnek. Ha önvédelmi célra veszed akkor mindenképp forgótáras és ha baj van akkor használd, ne fenyegess. Ez nagyon fontos!
2011. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van.

Annyit tennék még hozzá, hogy csak ruha alatt, rejtve viselheted, és azt hiszem nem lehet csőretöltve, hanem fesztelenített, biztosított állapotban, mindíg a szükséges iratokkal együtt legyen nálad.

Valóban ne fenyegess. Ha úgy alakul a helyzet, akkor gyorsan, és határozottan használd, ha muszály.

2011. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AtyeszLL ***** válasza:

Hol, és hogy raboltak ki?

A piszollyal hatékonyan szembe tudtál volna velük szállni?

2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Követtek, majd amikor odaértem a házhoz ahova mentem, beszorítottak a kapualjba, kinyomták a kaputelefont és kipakoltattak. Ha lett volna gáz-riasztó fegyverem, az megvédett volna, mert ha beszorítva még nem is tudtam volna használni, de utánuk mehettem volna. Egy rájuk szegezett pisztoly szerintem elég meggyőző lett volna, hogy adják szépen vissza amit elvettek és várják meg velem a rendőröket. Ha meg nem működnek együtt, akkor meg durr 2-3, és elvágom a torkukat. Hátulról, hogy tovább tartson. Patkányok mind...

2011. márc. 15. 13:51
 9/10 A kérdező kommentje:
De amíg nincs még meg a viselésim, és abban az intervallumban kap el egy rendőr, akkor mit kaphatok? Ha megveszem, nem fogom tudni kivárni, amíg megkapom a viselésit, mert elég gyakran járok a tett színhelyére is, meg egyébként is elég magas a cigányveszély Bp-n.
2011. márc. 16. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Üdv! Milyet vettél?
2015. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!