Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez nem jogellenes?

Szerintetek ez nem jogellenes?

Figyelt kérdés

A Youtube rendszeresen letilt Magyarországon olyan videókat amelyeben UMG, Sony Music, stb. tartalom van. Önkényesen törlik azokat a videókat, amelyeket ilyen tartalmúnak nyilvánítanak.

Magyarországon miért nem nézhetik meg az emberek és máshol miért?


2011. ápr. 15. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem jogellenes, saját szerverén azt töröl, ami csak neki jól esik.

Szerzői jogokról hallottál már?

2011. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
a youtube nem önkényes, te vagy a hibás ha jogvédett címet használtál jogtalanul
2011. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerzői jog tulajdonosa (UMG, Sony Music, stb) tiltatja le, akkor SEHOL nem látható, nem csak Magyarországon!
2011. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt én nem használtam semmit se jogtalanul, mert fent sem vagyok a Youtube-on, másrészt nem indult volna facebookos mozgalom. [link]
2011. ápr. 15. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom: Ha a You Tube letiltja, akkor mindenhol, nem csak Magyarországon!
2011. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem így van utolsó, azért is letilthatja, mert Magyarországon nincs kiadója egy zeneszámnak ingyen zene meg nincs...
2011. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez már így van amióta van "szerzői jogdíj"!
2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szarkasztikus Ákos válasza:


Ez nem így van utolsó, azért is letilthatja, mert Magyarországon nincs kiadója egy zeneszámnak ingyen zene meg nincs...


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:40


teljesen igaza van!

2011. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Például ha egy videót letiltottak, amelyben egy klip részlete van (zenével, mozgóképpel együtt) és helyette olyat csinálnak, hogy a videoklipből állóképeket vágnak össze (zene nélkül) és ez van a videóban, azt is letilthatják?


Nem én töltöttem fel, csak láttam ilyen videót.

2011. ápr. 16. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
azt is
2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!