Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért mit kaphatok? A jövőm...

Ezért mit kaphatok? A jövőm múlik rajta, elég apróság de félek.

Figyelt kérdés
Kresz oktatáson voltam. Egy nagy épület, és azon belül van 2-3 lakóház plusz pár darab intézmény. Fodrászat, Zöldséges, az iskola pedig a 2. emeleten. Bezárják a fő ajtót, mivel lopás történt nem régen. Pár darab (10-11 nem magyar fiú is van az oktatáson.) Lementek előre, az oktatás végén és felkiabáltak, hogy adjam le a kulcsot. Elkértem, majd mondták, dobd le! Le dobtam nekik és elmentünk. Hazajöttem hívott az oktató, hogy hol a kulcs. Mondtam, hogy oda adtam az egyik srácnak, már nem tudom kinek. Letette a telefont, azóta nem hívott. Holnap lesz a következő óra. Mit kaphatok ezért? Rendőrségi ügy lehet belőle? Rendőr szeretnék lenni, és nem jönne jól egy ilyen. Izgulok.
2011. máj. 16. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem jobb is, ha belőled nem lesz rendőr.

Ilyen felfogással menj Gyönygöspatára segélyt osztogatni.

2011. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, a kérdés adott.
2011. máj. 16. 21:51
 3/21 anonim ***** válasza:
Kész.....
2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el. Az ember kérdez valamit, és nem kapok rá normális választ. Oké aláírom, hogy hibás vagyok de azt kérdeztem, hogy mi lehet ebből.
2011. máj. 16. 21:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tűnik el semmi, akkor max meg leszel szo*patva vizsgán.

Ha viszont igen, garantáltan van egy helyed a rendőrségen, ahol majd kihallgatnak aztán majd magyarázkodhatsz.

Jobb lett volna, ha rákérdezel az oktatónál, hogy most mennyire csináltál nagy hülyeséget?

2011. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
nem lesz semmi sztem, az a hibás aki odaadta neked... meg amúgy is ha te mást nem loptál akkor nincs gáz, egy kulcs nem nagy érték
2011. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem válaszol a legtöbb normálisan mert kis taknyok. Egyébként nem tudni hogy mi lesz, de szerintem nem lehet nagy gáz ha azóta nem hívott és nem mondott semmi különöset.
2011. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
újraolvastam.. úgy érted h mindig bezárják és ezért mindig használni kell a kulcsot? Tehát nem közvetlenül a lopáskor történt ez? Mert akkor sztem semmi nem lehet, egyszerűen odaadtad egy társadnak h szaladjon kinyitni ő meg elgórta... max kifizettetik veled az új zárat, de sztem azt se nagyon fogják..
2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok, hogy ha eltűnik valami akkor az rajtam lesz lehúzva. Vizsgán nem szopathat, mivel nem az oktató vizsgáztat. Meg az legyen a legkevesebb. Én azt az egyet nem értem, hogy az oktató nem mondta azt sem, hogy vigyem vissza (oké tudom, vissza kellett volna) és most oda adtam egy embernek, aki elvitte. Ő milyen jogon viszi el?
2011. máj. 16. 22:12
 10/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:07


Ez kész... ez csúcs... ez mindennek az alja...


Akkor add oda a kocsid és a lakásotok kulcsát valakinek, aki tudja, mit is nyit.

Ha ilyet nem találsz, akkor címmel együtt tedd le valahol a kulcsodat. Aztán majd megtudod...

B+

Remélem, hogy vicc és nem komoly!

2011. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!