Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért mit kaphatok? A jövőm...

Ezért mit kaphatok? A jövőm múlik rajta, elég apróság de félek.

Figyelt kérdés
Kresz oktatáson voltam. Egy nagy épület, és azon belül van 2-3 lakóház plusz pár darab intézmény. Fodrászat, Zöldséges, az iskola pedig a 2. emeleten. Bezárják a fő ajtót, mivel lopás történt nem régen. Pár darab (10-11 nem magyar fiú is van az oktatáson.) Lementek előre, az oktatás végén és felkiabáltak, hogy adjam le a kulcsot. Elkértem, majd mondták, dobd le! Le dobtam nekik és elmentünk. Hazajöttem hívott az oktató, hogy hol a kulcs. Mondtam, hogy oda adtam az egyik srácnak, már nem tudom kinek. Letette a telefont, azóta nem hívott. Holnap lesz a következő óra. Mit kaphatok ezért? Rendőrségi ügy lehet belőle? Rendőr szeretnék lenni, és nem jönne jól egy ilyen. Izgulok.
2011. máj. 16. 21:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Természetesen mondd el az oktatónak, hogy ez történt és sajnálod, és természetesen megtéríted az új zár és a szükséges mennyiségű új kulcsok árát.

Ha ezt teszed, nem történt semmi, hibáztál de kijavítottad és senkinek sem esett baja.


Persze ehhez jobb lett volna az elején őszintének lenni...

2011. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!