Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy régi személyes ügy miatt...

Egy régi személyes ügy miatt (tanu voltam egy rendőrségi ügyben, két személy felfüggesztett börtönbüntetést kapott és pénzbírságot) és mivel, , nem tudják kifizetni, , ezért most rajtam akarnak behajtani némi pénzt. Megfenyegettek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
az egyik 2évet, a másik másfelet kapott, és elvileg rajtam múlik hogy börtönbe kell e menni vagy nem. de ha felfüggesztettet kaptak, meg pénzbirságot, és ez lett a hivatalos határozat, akkor most hogy kerültek a letöltendő börtönbüntetésig?
2011. jún. 18. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Feljelented őket fenyegetésért és már takarodnak is befele :D Csak mire kijönnek, addig költözz el messzire.
2011. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyéb? mert tudom hogy képesek rá, és a feljelentés sújosbítaná a dolgot, főleg hogy ők úgy gondolják, amúgy is miattam mennek a sittre
2011. jún. 18. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire besz@ri vagy fizess, és utána egész életedben tejelhetsz nekik mert aki egyszer megtört az ugye..... ha van egy kis vér a pucádban akkor megmondod nekik, hogy feljelentést teszel ha folytatják, ha nem állnak le fel is jelented őket. Ha verekednek, megvernek akkor felfüggesztettel egyből sitt.
2011. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne habozz feljelenteni őket
2011. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben. de nem magam miatt aggódok. egyszer kikerülnek akkor utána mit teszek? végigvernek mindenkit aztán megint beküldöm őket? és így tovább?...
2011. jún. 18. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Mire kijönnek nem lesz kedvük verekedni már.

Szerintem azért vannak beszarva hogy nem tudják kifizetni a bírságot. De ha nem csináltak volna semmit nem lenne ügyük.

Különben meg mit félsz ha bekerülnek 2 évre. Mire kijönnek inkább elkerülnek. Addigra meg vagy szerezz pár izmos barátot vagy te magad erősödj meg. van rá 2 évad. :)

És ha ez mégse menne akkor ha szívóznak legrosszabb esetbe fizetsz valakinek ,hogy tegye helyre őket.

2011. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
mert ha kint vannak,akkor jobban érzed magad? komolyan,állj már a sarkadra kicsit...azt akarod,h egész életeden keresztül fenyegessenek? nem vagy te normális...ha majd kijönnek, és megint csinálják,kérsz egy távoltartási végzést..
2011. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Költözz el ismeretlen helyre, nem fognak megtalálni, a fenyegetés miatt meg jelentsd fel őket.
2011. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Diktafon, vagy felvételt készítesz a telefonnal, majd bemégy a rendőrségre és feljelentést teszel, akkor a felfüggesztettet és ezt is leülik, utána meg kapnak házi őrizetet, vagy te személyi védelmet. Nem mehetnek a közeledbe, ha ezt megteszik, betelefonálsz a rendőrségre, ők meg mennek vissza a zárkába.
2011. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!