Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ezért feljelentést...

Lehet ezért feljelentést tenni? Lent

Figyelt kérdés
Megosztottam egy szavazást a Facebookon, két félt tüntettem fel és és a facebook profiljukról letöltött képeket tettem fel, és az egyik fél reklamált személyi jog sértés miatt.
2011. júl. 16. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben kitennék még vagy 200 szavazást a pofázó csajról :)) nem tehet semmit.
2011. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát én inkább nem tennék ki egyet se, sőt leszedném ezt is. Már nem a jogi dolgok miatt, hanem azért mert rusnya mindkettő.
2011. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A személyiségi jogairól lemondott, amikor önként feltöltötte magáról a képet. Ezért nem feljelentést nem tehet, pontosabban körberöhögik érte, ha megpróbálja.


Mindazonáltal levenném, mert ha jogilag nem is, de etikailag elítélendő, h engedély nélkül rakosgatsz ki másokról képeket bárhová is, ami nyilvános. Ne a napiszarból, vagy egy bizonyos enyhén radikális oldalból indulj ki.

2011. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont a cigó csaj a szép? Inkább a csúnyább, de az legalább magyar. Gondolom a cigó vakerált.
2011. júl. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!