Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan érinthet az új munkaügy...

Hogyan érinthet az új munkaügyi-törvénytervezet ha megvalósul, amennyiben egészségügyi dolgozó vagyok és éjszakázom is?

Figyelt kérdés

Valóban lehetséges,hogy a műszakpótlék elvonása kapcsán akár több tízezer forintal kevesebb fizetést kaphatok,kézhez...

Akkor eljön a vég ,a házhitellel is szívunk és most még ez is,akkor nekünk lőttek ha ezt tényleg behozzák :-(.


2011. aug. 7. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ugrik az éjszakai valamint délutáni pótlékod. A túlóráid pedig nem fizetik ki, hanem lecsúsztathatod, amit természetesen sosem fogsz megérni.
2011. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem a fideszre szavaztál tavaly?
2011. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén ,hogy senkire sem szavaztam.
2011. aug. 7. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Eddig ugye értetlenül nézted, hogy a rendvédelmisek miért "háborognak"!?

Nem is mondok én már itt semmit sem a kormányról, sem az összefogásról. Pár "civil" ember lézengett nálunk is tavasszal...

2011. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá tennék, hogy szép lassan bele fog itt fulladni mindenki a hitelébe. A spekulánsok meg végignézik. Nem érdekel senkit, hogy téged ez hogyan érint. Erőszakkal végig lesz véve, mertmegmondtákmárhogymegkellszorítani, és kész.
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nem is mondok én már itt semmit sem a kormányról, sem az összefogásról"


Nagyon messze lakom én a fővárostól ahoz,hogy én felutazzam részt venni a politikai demonstrálásokon,bőven őrülök,hogyha ellátom a két kisgyermekemet akik közül az egyik tartós beteg,egy kicsit úgy érzem engem kérnél számon,hogy az én nem megjelenésem sokat nyomott a latban...vagy rosszul érzem???


Egyébként felháborodtam,hogy már meglévő jogokat nyírbáltak meg a rendvédelmi dolgozóknál (is) !

2011. aug. 8. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd személyeskedésnek, nem annak szántam. Pár lesifotóson és provokatőrön kívül nem volt senki sem fent. Pedig tudtuk, hogy mi leszünk a kezdet. Már kezdenek mások is rájönni.
2011. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megszavazzák az új munka törvény könyvet /márpedig megszavazzák, mint eddig a többi szörnyű törvényt/, akkor a dolgozóból rabszolga lesz éhbérért. Borzasztó, hogy éveken keresztül nehéz egyezkedés révén kiharcolásra került érdekvédelem most egy tollvonással megszünik. Ha így lesz, nagyon nehéz lesz újra bármit is kiharcolni.
2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Erika_01 válasza:
Na ezért lenne ha végre valóban összefogna ez az ország és nem arról szólna a történet hogy...dögöljön meg szomszéd tehene is..." nem a népnek kell félnie az ország vezetésétől, hanem az ország vezetésének a néptől!"
2011. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!