Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihez lehetne bejelenteni az...

Kihez lehetne bejelenteni az a munkavállalót, aki SZÓBAN főnök és hamisítja a jelenléti ívet? Úgy kéne, hogy a munkaadót ne érje semmilyen kár! Ezt lehetne az Egyenlő Bánásmód-hoz?

Figyelt kérdés

2-3 hét alatt összejön egyeseknek 2-4 nap "üres rublika", holott ők dolgoztak. Teljesítménybérezés miatt, amit ő talált ki...

Tehát esetenként 16 ezer Ft-ról is szó van...


2011. aug. 29. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkárosítja a dolgozókat, vagy a céget? Nem túl érthető amit leírtál.
2011. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megkárosít minket, dolgozókat!!! Dolgozom pl. 7-15-ig és be vagyok írva 7-9-ig! Merthogy már 9-re kész kellett volna lennem bizonyos munkával!

A teljesítménybérezés törvényével tisztában vagyok, de nem tudom "alkalmazni", mivel ő a főnök (mondom újra, hogy szóban!)

2011. aug. 29. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
De csak áll valaki fölötte? Hacsak "szóban" főnök jelentsd az igazi főnöknek.
2011. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi értelme, összejátszanak, de mivel nem az ő ötlete és úgymond irányítható, ezért a "büntetést" se neki gondoltuk...
2011. aug. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a munkaügyi bíróságra kellene menned.
2011. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!