Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Damu 6 év, Stohl 10 hónap?...

Damu 6 év, Stohl 10 hónap? Hogy is van ez? Kész horror!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
53%

A Zsanett ügy teljesen más.Mert ott mindenki hazudott.A rendőrök kenőpénzt kértek,Zsanika felajánlotta nekik a természetbeli fizetést,majd otthon meggondolta magát és bosszút állt.Senki nem mondott igazat,mert a rendőrök ha igazat mondanak akkor is kapnak egy ötöst,na meg az asszony is...

De Zsanika végül így is felsült.

2011. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
26%
Ha már mindenáron eldöntötted, hogy kinek hiszel, minek leszólni mindenkit? Csak azért, mert más elvárná, hogy valami konkrét bizonyíték is legyen? Neked elég sírni-ríni, mert a színészt nem kedveled. Tudod mit? Énnekem se a szívem csücske, de attól még azt tartanám korrektnek, ha nem "meg is történhetett akár" vélemények miatt ítélnék el.
2011. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem szóltam le senkit...A magyar bíróságok kőkemény bizonyítékok alapján ítélnek.De egy ilyen esetben nincsen lehetőség más módon a bizonyításra.

Képzelj el egy helyzetet!

Adott egy agresszív 110 kilós férfi és egy 50 kilós nő egy lakásban.A férfi ad egyetlen tenyeres pofont a nőnek,és ráüvölt hogy térdeljen le,mert különben agyonveri.Az erőszak megtörtént...

Itt mi lesz a bizonyíték,ha nem a szakértő,meg a poligráf?

2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Na aki azt írja h szegény kis stohl elé csupán ugrottak, az gondolkodjon már! Na meg, ok én nem azt mondom, h Damu szent, és ok kezeljük most a feltételezés kedvéért bűnösnek!


Többet érdemel-e valaki aki megver egy nőt- mert az erőszakra semmi bizonyíték nincs- mint az aki 3x!!! okoz balesetet és mind a 3x akárki meghalhatott volna? Nem azt mondom HA Damu megverte azt a csajt- akinek egy szavát sem hiszem a nyilatkozatai alapján, bár nem voltam ott- akkor kapja meg ami jár, na de hogy a másik, a szerintem súlyosabb bűnt meg kb meg se torolja a bíróság, az felháborító! H miért? Hát inkább kapjak néhány pofont, azt örökre elkerülöm az illetőt, minthogy egy barom drogos karambolozzon velem és a szerencsén múljon az életem vagy halálom!

2011. szept. 20. 02:46
 35/35 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a Zsanett-ügy nem kamu volt.

Stohl megúszta érdemtelenül.

Damu megússza végül, mert kiderül az igazság. Ne feledjétek, a csaj ha visszalép, nagyon megbüntetik. Már ha akarna sem másíthatja már meg a vallomását.

Sajnos az ilyen nők miatt nem hisznek azoknak a szerencsétlen nőknek, akiket tényleg nagy baj ér. Ezért is haragszom nagyon rá!

2011. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!